Звідки береться нежить, синусит і кров з носа?

Нежить

Це одна з найпоширеніших проблем верхніх дихальних шляхів. Нежить, який медики називають ринітом, — це запалення слизової оболонки носа. Для нього характерні набряк і набухання слизової, рясне виділення слизу, можливо з гноєм.

Причини нежиті можуть бути самими різними, але найчастіше це інфекції, тобто застуда. Звідки береться нежить?

Прояви інфекційного, або «простудної» нежиті:

    прозора слиз, яка швидко стає густою жовтою або зеленуватою, закладеність носа, кашель, біль у горлі, головний біль, підвищення температури
    тіла.

Якщо нежить не проходить більше десяти днів і супроводжується слабкістю і гарячкою, можливо, інфекція поширилася на носові пазухи. У такому випадку важливо якомога швидше звернутися до фахівця.

Нежить також викликає:

    викривлена ​​носова перегородка, поліпи в носі, збільшені аденоїди, вазомоторний риніт, викликаний димом, різкими запахами і змінами температури і вологості повітря.

Синусит

Синусит — запалення носових пазух, яке зазвичай розвивається внаслідок ускладнення

після перенесених вірусних і бактеріальних інфекцій. Основні ознаки синуситу — головний біль, а також больові відчуття в лобі і в носі, тривалі виділення жовтуватою або зеленуватою гнійної слизу з носа.

Не займайтеся самолікуванням, перебіг хвороби повинен контролювати отоларинголог.

Носова кровотеча

Кров з носа може піти з кількох причин. Деякі з них: пересихання слизової носа, застуда, мігрень, гіпертонія і спортивні травми. Іноді кровотеча з носа викликають лікарські препарати або порушення згортання крові.
Щоб зупинити кровотечу з носа, необхідно сісти і злегка нахилити голову вперед.

Важливо: не лягайте і не закидайте голову назад. Нахилена голова повинна знаходитися вище серця, тоді струм крові в ушкодженому посудині сповільниться, і витекла кров не потрапить в горло. Притисніть крило носа до перегородки, затисніть ніздрю і залишайтеся в такому положенні, поки кров не зупиниться.

Якщо не вдається зупинити кровотечу з носа, як можна швидше зверніться за медичною допомогою.

Лфк после операции на брюшной полости. Охарактеризуйте идеал прекрасного человека в разные эпохи. Как укрепить брюшную полость.

Звідки береться нежить, синусит і кров з носа?

Звідки береться нежить, синусит і кров з носа?
Рубрика: UA.