Знаки Зодіаку в особистому житті — ведучі та підвладні

Знаки Зодіаку та особисте життя

Люди різних знаки Зодіаку здатні будувати між собою відносини, бути лідерами або підкорятися в залежності від того, хто зараз виступає їх другою половиною. Буває, що ініціативний від природи людина стає покірливій маріонеткою при вмілому зверненні. Деякі навпаки воліють у відносинах роль раба, який погоджується з рішеннями свого повелителя. Відповідно тому, ким Ви бажаєте виступати у відносинах, потрібно вибирати партнера по його астрологічним знаком. Ось при якому поєднанні можуть найбільш яскраво проявитися

Ваші риси повелителя або раба.

Коли Овен стає повелителем, а коли підпорядковується?

Овен відчуває себе беззбройним у відносинах зі Скорпіоном, намагається чинити опір, влаштовує скандали, але потім підпорядковується. Однак Овен не стає повноцінним рабом, він довіряє свою долю Скорпіону, але бажає такої ж віддачі. Упертий Овен хоче стати єдиною людиною в житті Скорпіона, тому нерідко невтішно відзивається про його друзів і близьких. Овен намагається прив’язати Скорпіона, викликати у

нього залежність, але отримує протилежний ефект. Такий союз приречений на неспокійне співіснування, яке триватиме недовго.

Овен проявляє себе повелителем в тандемі з Дівою, яка ввічлива і тиха в сімейному побуті. Він стає абсолютним паном, який постійно вимагає, його потрібно обслуговувати, плекати і уважно слухати. При цьому мстива Діва все йому легко прощає, її гнів обмежується лише продумуванням плану нищівної поразки для Овна. Крім того, Діва іноді натякає на недозволене поведінку своєї половинки, але ці слова залишаються непочутими.

Коли Телець стає повелителем, а коли підпорядковується?

Для приземленого і повільного Тельця метою, за якою він радий гнатися, не шкодуючи сил, стає Стрілець. Доброзичливий, ініціативний і енергійний Стрілець — заповітна мрія Тельця. Іноді він не встигає за своєю пасією, але не припиняє нею захоплюватися і ставити собі у приклад. Через Стрільця Телець руйнує свій уклад життя, збивається з ритму, напружує свої сили, щоб стати партнером Стрільця. А той, не зменшуючи швидкості, поспішає в невідомому Тельцю напрямку, тому весь союз перетворюється на виснажливу погоню. Коли Телець втомлюється переслідувати невгамовного Стрільця, відносини руйнуються.

Терези сліпо слідують за Тельцем. Вони схожі за прагненню до гармонії, матеріального благополуччя, комфорту, послідовним діям, але при цьому Телець намагається домінувати. Спочатку Терези не проти опинитися бранцем спорідненої душі, але потім спільний побут починає їх обтяжувати. Здалеку Телець здається надійним і розважливим, але в союзі стає шкідливим і прискіпливим.

Коли Близнюки стають повелителем, а коли підпорядковуються?

Близнюки покірливо підкоряться козерогові, вони вважають його людиною, ідеально поєднує якості, яких їм не дістає: далекоглядність, раціональність, надійність і холодний розум, підкріплений академічними знаннями. Самостійно Близнюки не можуть наблизитися до досконалості, тому розраховують на допомогу Козерога. Але цей знак тільки з насолодою користується ними, що не уникаючи можливості безцеремонно і публічно пожартувати над своїм партнером. Козеріг любить давати поради, але не може сказати нічого ділового в цілому. З часом Близнюки це розуміють, відчувають розчарування, а після їх стосунки закінчуються.

До Скорпіона Близнюки розташовані з демонстративною холодністю і байдужістю. Саме це зачіпає рішучого Скорпіона, який намагається розгадати таємницю привабливості і чарівності Близнюків, опиняючись в капкані їх чар. Скорпіон старається, застосовує всі свої знання, не отримує відповіді на свої почуття. Після такого він не може піти, але і залишитися поруч для нього болісно.

Коли Рак стає повелителем, а коли підпорядковується?

Рак завжди здається під натиском Водолія.

Самим слухняним рабом для Рака стане Стрілець. Їх союз приречений на побутові сварки, емоційні перевантаження, безпричинні конфлікти. Стрілець прагне реалізувати свої найвідчайдушніші ідеї та плани, не обертаючись на пройдену дорогу, а Рак ретельно обмірковує кожен крок і педантично перебирає варіанти розвитку майбутнього. Акуратність Рака поступово починає зводити з розуму невгамовного Стрільця, він впадає в депресію або істерику, поки не припинить такі обмежують його творчість відносини.

Коли Козеріг стає повелителем, а коли підпорядковується?

Козеріг відрізняється своєю неймовірною раціональністю, але при відносинах з Левом він повністю виявляється в його владі, не маючи сил встояти перед чарівністю та харизмою царя звірів. Оцінюючи Лева неупереджено на відстані, Козеріг неодмінно вважає його ні на що не здатною пустушкою, але при близьких відносинах кардинально змінює думку, навіть несвідомо погоджується підкорятися своєму блискучому повелителеві. Однак дія цих чар нейтралізується, як тільки ці два знаки роблять спробу спільного проживання. У побуті Лев стає нестерпний для Козерога, кінець такого союзу настає стрімко.

Розсудливий Козеріг може стати авторитетним повелителем для Близнюків. При близьких відносинах Козеріг починає розпоряджатися життям улюбленого, народженого під знаком Близнюків, стає його совістю, постійно наставляє і вчить життя. Козеріг не упустить можливості натякнути своїй половинці про її неспроможність, відсутність ділової хватки, ініціативності та наполегливості. Він нагадує Близнюкам, що необхідно стати більш приземленим і раціональним. Природно, Близнюки переживають через такої критики, але, обміркувавши всі зауваження, прощають свого повелителя і продовжують залишатися поруч. Не навчившись насолоджуватися роллю раба, цей знак Зодіаку прирікає себе на страждання, адже Козеріг не стане менш жорстким.

Коли Водолій стає повелителем, а коли підпорядковується?

Незмінний романтик Водолій поруч із Дівою готовий відмовитися від свободи, перестати бути незалежним шукачем сенсу життя. Діві незрозумілим чином вдається зробити Водолія відчайдушним домосідом, який любить чистоту, комфорт, затишок і готовий заради них займатися нудними домашніми обов’язками. Відносини з Дівою перетворюють Водолія всупереч його сутності, але він обов’язково знайде себе і згадає, що наймиліше йому особиста незалежність і можливість робити все на свій розсуд.

Сам Водолій стає повелителем в тандемі з Раком. Він стає по-справжньому нестерпним, відправляється з дому у пошуках пригод, на ніч дивлячись, нічого не пояснюючи своїй половинці. При таких відносинах Рак відчуває дискомфорт, отримуючи у відповідь на питання немилосердне мовчання, а Водолій насолоджується пануванням. Але Рак не здається, він упевнений, що може впоратися зі своїм мучителем, навчить його поведінки за правилами.

Коли Риби стають повелителем, а коли підпорядковуються?

Риби стають покровителем і годувальником Терезів. Така поведінка нетипово для ощадливих і флегматичних Риб, але вони відчувають потребу опікувати Терези. Це виходить вельми ніяково, але з граничним старанням. Іноді Риби таки подумують, що економніше було б обійтися без Терезів, але углядівши їх на горизонті, відразу втрачають таку думку. Вона ховається в глибині свідомості Риб, які прагнуть віддати найкраще самовпевненим Терезам.

Природна холоднокровність Риб і їх меланхолійність стають непосильним проблемою для Лева. Проти такого характеру цареві звірів нічого протиставити, він стає просто пухнастим кошеням, втрачаючи свою величавість і амбітність під пронизливим поглядом мовчазних Риб. Лев намагається довести свій авторитет і важливість, але Риби не сприймають його серйозно, методично іронізуючи над його владою, блиском і чарівністю.

Знаючи, яка роль Вам ближче, в союзі з яким знаком Вам буде комфортніше, можна сміливо вирушати на пошуки партнера, який стане супутником життя або черговим нічого не значущим розвагою.

Укрепление передней брюшной стенки. Уроки элегантности. Идеалы эпохи в истории одежда.

Знаки Зодіаку в особистому житті — ведучі та підвладні

Знаки Зодіаку в особистому житті — ведучі та підвладні
Рубрика: UA.