Значення «по батькові»

На характер дитини впливає не тільки вбрання батьками ім’я, а й по батькові. Традиція давати батькові за іменем батька тягнеться з давніх часів і має певне значення в житті кожної людини.

За допомогою батькові передається якийсь код, який позначає належать до конкретного роду. У деяких країнах по батькові — це друге ім’я, воно може не вимовляється в обігу, але є повною запису імені людини.

За допомогою батькові можна більш краще дізнатися опис характеру людини. Можна скласти більш чітку картину, уточнити певні риси.

Деякі

фахівці беруться стверджувати, що люди які носять жорсткі батькові, з твердим вимовою, мають більш важку долю, у них більш складний і впертий характер, ніж у тих, у кого по батькові мають м’яке вимову.
Серед найпопулярніших імен з жорсткими по батькові вважаються Ігорович, Миколайович і Станіславович.
А до м’яких — Сергійович, Петрович, Михайлович, Петрович, Вікторович і так далі.

Якщо дитина носить м’яке і ім’я, та по батькові він найчастіше характеризується як добрий, чуйний чоловік,

який легко спілкується з людьми, які його оточують. До таких імен можна віднести — Сергій Михайлович, Петро Іванович.
Олександрович, Ігорович) , то такі люди імпульсивні у своїх рішеннях, іноді з зайвою жорсткістю. Людей, що носять по батькові Миколайович можна охарактеризувати як добрих людей, але часто в їх спілкуванні проскакує грубість. З ними іноді буває складно спілкуватися, оскільки вони дуже наполегливі, зайво різання у своїх діях. Жінки з таким по батькові можуть бути через чур емоційні, і, можливо, суперечливі в деяких ситуаціях.

Звичайно не всі люди, що носять одне і теж по батькові мають абсолютно однаковий характер. На риси характеру не менший вплив має час народження. Наприклад, зимові діти завжди набагато впертіший і жорсткіше весняних чи літніх.

Тобто вибираючи ім’я потрібно дотримуватися якийсь баланс — якщо дитина річна, то буде не зайвим вибрати ім’я з жорстким вимовою, щоб додати в характер перчинку. Якщо ж ваш малюк народитися взимку, то краще підібрати більш м’яке ім’я, щоб не ускладнювати і без того впертий характер.

Идеалы человека в разные эпохи. Идеал человека в разные эпохи. Упражнения для мышц живота при грыже.

Значення «по батькові»

Значення «по батькові»
Рубрика: UA.