Жіноча маніпуляція: 5 найпопулярніших прийомів

Якщо ти відчуваєш, що мимоволі йдеш на поводу у своєї коханої, виконуєш всі її капризи, всі її абсурдні вимоги — ти попався!

Кожна дівчина знає, як взяти » в оборот » будь-якого чоловіка. Кожна в арсеналі тримає кілька прийомчиків, які з дитинства нашіптувала їй любляча матуся. Повір, ці прийомчики неодмінно змусять тебе » прогнутися » .

1 . спокуса
Спокуса є найефективнішим і поширеним способом маніпуляції. Дівчина готова піти практично на все, заради того, щоб досягти своєї мети. Але тобі, напевно, і в голову не приходило, що

дівчата — це ще ті стратеги! Вона робить все для того щоб домогтися твого розташування, щоб потім вити з тебе мотузки. Її посмішки, дотику і поцілунки раз за разом змушують тебе закривати очі на її відчайдушні вчинки і виконувати її нехитрі прохання.

Такий метод маніпуляції дівчата застосовують протягом всіх відносин, поки хлопець відчуває потяг до неї і справжні почуття.

2 . Гра в мовчанку
Після чергової сварки або навіть без неї, твоя дівчина мовчить, і ти ламаєш собі голову питаннями : Що?

Де? Коли? Намагаєшся з’ясувати причину її мовчання. Але все четно! Це може тривати до нескінченності, поки дівчина не зглянеться над тобою і сама не піде на контакт.

Чому дівчата використовують даний метод маніпуляції — це чергова уловка, і реакція багатьох чоловіків така: «Я зроблю все, тільки не мовчи! «

3 . образа
Мовчання і образа — прийоми, тісно пов’язані між собою. Але якщо мовчання — це більш пасивна маніпуляція, то образа — це метод агресивного впливу на тебе. Ображаючись, дівчина демонструє своє обурення. І дуже часто вагомих причин для образ немає.

Головні твої дії — на корені врегулювати конфлікт, не давши йому перерости в образу. А інакше почуття провини і все що випливають від сюди наслідки тобі забезпечені.

4 . її сльози
Пам’ятаєш казку про Снігову Королеву? Крижане серце Кая зуміли розтопити гарячі сльози Герди. Що вже тут говорити про закоханого чоловіка. Її заплакане личко викликає неосяжну хвилю співчуття, і ти тут же готовий піти на все і виконати її бажання.

Дуже часто дівчата спеціально використовують образ беззахисною і засмученою, для досягнення своєї мети. Радимо бути пильним.

5 . сварка
Сварка є одним з найбільш агресивних методів маніпуляції. Розумна дівчина вкрай рідко використовує такий радикальний метод. Причина тому — зіпсований настрій у обох. Напевно, тобі й самому доводилося оцінювати ефективність цього методу. Скільки разів тобі в завершенні сварки доводилося погоджуватися зі своєю дівчиною і робити те, на що в звичайному стані ти б ні за що не погодився? Дуже часто причиною ваших сварок стає банальний конфлікт інтересів.

Дівчата вміло розставляють свої капкани, де не лінь, основна твоє завдання — попадатися в них якомога рідше.

Комплекс упражнений с гантелями для подростков. Лечебная физкультура для живота. Сообщение на тему идеал красоты.
Жіноча маніпуляція: 5 найпопулярніших прийомів
Рубрика: UA.