Жінка / Дівчина телець. Як завоювати

Жінки-Тельці, як правило, ідеальні домогосподарки і матері, вони дуже практичні, володіють реалістичним складом розуму і земними поглядами на життя, що поєднується з надзвичайною жіночністю.

Ці дами на перше місце в житті ставлять шлюб і створення домашнього вогнища. Вони життєрадісні, вірні і дбайливі, але заміж прагнуть виходити з розумом.

Телець, звичайно, не заперечує проти милих навіженств, на які так щедрі закохані, але головне для неї — стабільне, забезпечене майбутнє. Непоправний мрійник чи чарівний дон Жуан їм не потрібен.

Ідеал Тельця — добрий, сильний і самостійний чоловік, що володіє приємною зовнішністю і вже застовпив собі затишне місце під сонцем.

Телець відразу ж відчує, які наміри у претендента. Якщо серйозні, то йому належить пройти перевірку на перспективність; якщо ні, то прохання не турбувати. Якщо романтичного Рака відразу ж відлякає занадто приземлені розмови, то Телець, почувши від потенційного чоловіка розмови про те, які меблі він має намір купити в спальню, зрозуміє, що з цією людиною можна жити.

Что есть красота.красота в понимании разных эпох. Упражнения для укрепления брюшной стенки. Статная походка.

Жінка / Дівчина телець. Як завоювати

Жінка / Дівчина телець. Як завоювати
Рубрика: UA.