Жінка / дівчина козеріг, хто вона

Жінка Козеріг — який в неї характер (опис)

Жінок, що з’явилися на світ під сузір’ям Козерога, відрізняє приваблива зовнішність, моложавість не по роках, свіжість, вишуканість манер. Їм властиво ретельно приховувати від оточуючих свій справжній вік, хоча з роками вони тільки гарнішими. Козероги-жінки люблять компліменти і переживають, коли їх гідності не отримують заслуженої високої оцінки.

Це поширюється і на ділові якості, адже представниці цього знака не менше сильної статі стурбовані досягненням стабільного високого становища.

Їм дуже імпонують шановні, успішні люди, і вони хочуть стати такими ж. Якщо випаде можливість перейти на більш вигідне місце роботи, Козероги-жінки підуть на цей крок без найменших вагань.

Їх відрізняють практичність, грунтовність, гаряче прагнення до незалежності, в якій ці жінки бачать заставу свого надійного майбутнього. Власне, всі їхні устремління на терені кар’єри мають перед собою мету побудувати для свого життя міцний, надійний фундамент. Жінці цього знаку Зодіаку хочеться, не озираючись

на ціни, купувати все, щоб зробити зі свого будинку своєрідний світський салон, щоб отримати над людьми якусь владу.

Як жінка Козеріг досягає цілей?

В більшості своїй Козероги-жінки досягають поставлених перед собою цілей, просуваючись до них неухильно і поступально, часто обхідними шляхами. Вони дуже працелюбні, терплячі, не по-жіночому витривалі. Довжина дороги до вершини їх зовсім не бентежить, вони не відмовляться від мети, навіть якщо шлях до неї далекий. В очах оточуючих жінки-Козероги нерідко виглядають програють суперницям, безініціативними, підкорити несприятливим обставинам. Але справа тут у тому, що представниці цього знака мудро воліють не показувати нікому своїх справжніх прагнень.

Скандалять, кричуща жінка-Козеріг — це картина з розряду фантастики: зазвичай народилися під цим знаком спокійні і навіть лагідні. Тому багатьох дивує успіх, якого вони досягають. Козероги щасливі, але їх удача нерідко підготовлена власними працями. Не сподіваючись ні на кого і ні на що, ці великі трудівниці, володіючи чіпкої хваткою, домагаються всього потом і кров’ю.

Авторитет, високе положення важливі для жінки — Козерога не тільки на службі; для неї має велике значення, щоб на настільки ж високому рівні знаходилися всі члени її родини. Її чоловікові годиться користуватися повагою у людей і бути матеріально забезпеченим. До відбору претендентів Козероги ставляться дуже педантично, довго виглядаючи серед них надійного, солідного, що займає хороший пост чоловіка, який би не тільки не зганьбив її в очах суспільства, але і дав привід для гордості, підняв її авторитет і підтримував у амбітних устремліннях.

Вийшовши заміж, Козеріг-жінка дуже дбайливо і уважно ставиться до всіх своїм домочадцям. Вона відмінна господиня і утримує будинок в чудовому стані, в тому числі для того, щоб підтримувати свій імідж хорошої дружини і матері. Дуже трепетно її відношення до своїх батьків і до родичів в цілому, причому Козеріг буде домагатися, щоб її чоловік і діти ставилися до них з тим же повагою.

Незважаючи на всю свою практичність, жінки-Козероги теж вміють мріяти, правда, мрії у них набагато приземленіші і реальніше, ніж у представників інших зодіакальних знаків. Вони не будуть марити про те, щоб злітати на Місяць або винайти ліки від СНІДу — предметами їхніх мрій буде лише те, що потрібно їй у повсякденному житті: респектабельний чоловік, одяг, яка надала б їй більш світського вигляд, гроші і т. п.

Ще одна особливість Козерогів-жінок — схильність до затяжних депресій. Вони надовго застряють в цьому стані, і традиційні засоби, які спрацьовують у відношенні інших людей, їм не можуть допомогти. Так, наприклад, втішати їх безглуздо, тому що вони дають ситуації тверезу оцінку; гумор, жарти Козероги не здатні сприйняти і оцінити в повній мірі. Є тільки один шлях виходу з депресії: жінку повинна відвідати рятівна думка про те, що теперішній стан служить перешкодою для просування, що вона ризикує через нього розлучитися з якимись своїми досягненнями. Усвідомивши все це, вона стане колишньою, причому і холодність, спокій і чарівна привабливість для неї є рівноправними варіантами поняття «нормальний настрій».

Вроджена розважливість, обачність Козерогів не скасовує того обставини, що жінки даного знаку виявляють чутливість, коли мова йде про їх спілкуванні з сильною статтю. В цілому вони використовують для пошуку життя раціональний, якщо не сказати меркантильний, підхід. Але при цьому нерідкі випадки, коли молоденькі дівчата-Козероги раптом, як у вир з головою, занурюються в любов і вискакують заміж. Чималу роль у цьому відіграє спрага відносин: у Козерогів вона проявляється і настійно вимагає задоволення порівняно з іншими знаками раніше, причому набагато. Тому раніше своїх подружок під вінець частенько йдуть саме представниці цього знака.

Через якийсь час жінка-Козеріг зрозуміє, що допустила промах, однак зважитися на розлучення їй буде складно: по-перше, до ролі дружини і матері вона ставиться дуже відповідально, а по-друге, сім’я є її опорою, гарантом визначеності майбутнього, в якій так потребують люди цього знака. Розлучені Козероги не будуть задовольнятися самотністю, а знову кинуться на пошуки. Цього зажадають особливості натури, а також міркування престижу, адже бути самотньою жінкою, з їхньої точки зору, не зовсім пристойно. На цей раз вони будуть ретельно підшукувати чоловіка, відповідного всім вимогам.

Козероги належать до категорії жінок, не прощають невірності. Вони самі люблять глибоко і сильно, зберігають чеснота і суворо дотримуються правил пристойності, ведуть себе неприступно, щоб присікти будь-які наміри на честь заміжньої дами.

Однак не є винятком випадки, коли чеснота може і відступити. Якщо представниця цього знаку зрозуміє, що з кимось іншим її очікує набагато більшу фізичну насолоду, ніж з чоловіком, то вона піде на поводу у своєї пристрасті. Придбані життєві принципи і природна еротичність знаходяться у жінок-Козерогів у вічному протиріччі, так само як і бажання — з можливостями їх повною мірою задовольнити. Вступивши у позашлюбний зв’язок, жінка може якийсь час жалкувати про свій вчинок, але потім, поступившись темпераменту і бажанням, знову піде на зраду.

А ось де гармонія присутня в повній мірі, так це між її сильним, яскраво вираженим потягом і високими можливостями. Гаму почуттів, яку жінки-Козероги переживають при заняттях любов’ю, відчувають далеко не всі представниці слабкої статі. партнери нерідко приходять в найдосконаліше здивування, коли бачать, що потайливі, холодні створення перетворюються в «гарячих штучок» і демонструють дива винахідливості. Жінки-Козероги бажані для всіх, але далеко не всі здатні їх задовольнити в повній мірі.

Сообщение о красоте человека в разные эпохи. Гимнастика для передней брюшной стенки. Упражнения для укрепления брюшной грыжи.
Жінка / дівчина козеріг, хто вона
Рубрика: UA.