З чим поєднується фіолетовий колір

Фіолетовий є найбільш захопливим і загадковим кольором, в якому злилися воєдино полум’яний вогонь червоного і прохолодна гладь синього відтінків. Подібне поєднання теплих і холодних подтонов робить фіолетовий дуже ефектним і неймовірно привабливим кольором, недарма в давнину саме цього кольору особливе значення приділяли багато правителів і духовні служителі. Так, якщо вірити переказам, то фіолетовий був одним з найулюбленіших квітів визнаної красуні стародавнього світу — Клеопатри, у пізніший же час фіолетовий дуже часто обирали

для своїх нарядів королі, герцоги та інші знатні особи, щоб підкреслити своє положення в суспільстві, а також створити навколо себе ауру якоїсь таємничості і обраності. У традиційній китайській живопису фіолетовий колір є уособленням гармонії всієї Всесвіту, тому наряди подібного відтінку часто виглядають дуже стильними, неймовірно жіночними і привабливими.

У природі такі квітки фіолетових відтінків, як лаванда, орхідея і фіалка, вважаються одними з найкрасивіших і витончених, але при цьому досить

примхливих рослин, для успішного цвітіння яких потрібні певні умови. От і для того, щоб фіолетовий відтінок гармонійно вписався в якій-небудь вбрання, також слід дотримуватися деякі правила його поєднання з іншими тонами, які безпосередньо залежать від того, до якої саме групи фіолетових квітів відноситься той чи інший фіолетовий відтінок.

Отже, давайте докладніше розглянемо, з чим поєднується фіолетовий колір, залежно від конкретного відтінку цього дивного кольору.

Всі відтінки, що відносяться до фіолетового кольору, можна розділити на чотири основні групи:

Глибокі темно-фіолетові відтінки: сливовий, темно-фіолетовий, фіолетово-баклажановий та темно-шовковичний відтінки. В принципі, до глибоких тонів можна віднести будь-які темні фіолетові відтінки без вираженого червоного подтона.

Світлі напівпрозорі фіолетові відтінки: фіалковий, ліловий, орхидеевый, гелиотроповый, аметистовий, чертополоховый і перлинно — фіолетовий тони.

Фіолетові відтінки з червонуватим подтоном: червоний, червоно — фіолетовий, колір фуксії, пурпурний відтінок фанданго.

Фіолетові відтінки з синюватим подтоном: індиго, темно-пурпуровий, шовковичний, колір чорної смородини і фіолетовий «електрик».

Глибокі темно-фіолетові відтінки по праву вважаються найбільш привабливими і містичними квітами, які відмінно підходять для будь-яких святкових нарядів, а в повсякденні вбрання привносять нотки розкоші і аристократичності.

Поєднуються подібні відтінки з традиційним чорним і білим, темно-сірим, класичним синім і будь-якими синювато-фіолетовими відтінками. Для створення незвичайних, яскравих і привертають загальну увагу комбінацій темно — фіолетовий, сливовий і інші глибокі фіолетові відтінки слід поєднувати з золотистим, пшеничним, темно-лимонним, неоново-рожевим, малиновим, смарагдовим, яскраво-зеленим, трав’янистим, оранжевим і кораловим відтінками. При комбінації глибоких фіолетових відтінків між собою слід бути дуже обережними, щоб не переборщити із загальною колірною насиченістю наряду. Також подібні відтінки не терплять поєднання з різними принтами інших тонів, за винятком комбінацій геометричних чорного і білого кольорів. У будь-якому випадку, не варто комбінувати темно-фіолетові відтінки з кількома тонами, досить обмежитися нейтральним або, навпаки, яскравим кольором.

Одними з найлегших як у сприйнятті, так і в поєднанні з будь-якими іншими квітами є світлі напівпрозорі фіолетові відтінки, які найбільше підходять для весняних і літніх нарядів. Найбільш стильні і вишукані комбінації виходять при поєднанні фіалкового, бузкового і перлинно-фіолетового відтінків зі світлими сірими, сизими, сріблястими, рожевими, персиковими, салатовими та іншими ніжними пастельними тонами. Всі світлі фіолетові відтінки відмінно поєднуються між собою, з класичним білим кольором, а також бежевими, молочними, кремовими, лимонними і коричневими відтінками середньої інтенсивності.

Фіолетові відтінки з червонуватим подтоном є одними з найбільш примхливих і поєднуються з дуже обмеженою кількістю кольорів. Подібні відтінки чудово поєднуються з будь-якими білими, молочними та світло-бежевими нейтральними тонами, а також не занадто темними відтінками сірого, коричневого і бордового кольорів. Червоно-фіолетовий, пурпурний і колір фуксії не терплять поєднання з будь-якими іншими яскравими тонами. Винятком є глибокі фіолетові і синьо-фіолетові відтінки, в тандемі з червоно-фіолетовими тонами утворюють дуже сміливі ефектні вбрання, надіти які можуть зважитися тільки дуже сміливі дівчата. Такі більш спокійні червоно-фіолетові відтінки, як фанданго і ліловий, можна поєднувати з класичними синіми і глибокими фіолетовими тонами, а також приглушеними зеленими й рожевими відтінками.

Для створення гармонійних образів на основі фіолетових відтінків з синюватим подтоном слід поєднувати їх з будь-якими нейтральними, темними зеленими та фіолетовими тонами, або ж використовувати в чистому вигляді. Індиго, темно-бузковий і фіолетовий «електрик» найбільш ефектно виглядають у поєднанні з класичним білим кольором, а також дуже світлими молочними, бежевими і бежевими тонами, а от комбінація з чорним є не зовсім вдалою, оскільки значно псує всю чарівність фіолетових відтінків з синім подтоном і робить їх більш ніж звичайними. Втім, для створення повсякденних образів цілком допустимо поєднувати синювато — фіолетові відтінки з чорним, який повинен домінувати в наряді. Всі без винятку фіолетові відтінки з синім подтоном чудово поєднуються з темно-зеленим, малахітовим, трав’янистим, смарагдовим та іншими не дуже світлими зеленими відтінками. Найбільш гармонійні, але в той же час досить ефектні комбінації виходять при поєднанні синьо-фіолетових відтінків з будь-якими іншими фіолетовими тонами, за винятком світлих напівпрозорих фіолетових відтінків.

При правильному підборі відтінку фіолетовий колір йде дівчатам з будь-яким типом зовнішності і будовою фігури, однак, в будь-якому випадку, дуже важливо дотримуватися пропорції і ніколи не одягатися в чорне «з голови до ніг». Загальне правило підбору фіолетових відтінків говорить: чим світліше шкіра і волосся, тим глибше і темніше слід вибирати фіолетові тони. Дуже смаглявим дівчатам з темним волоссям можна носити одяг будь-фіолетових відтінків, проте найбільш ефектно на них виглядають такі яскраві тони, як пурпуровий, пурпурний і колір фуксії.

Крем кросс для ног. Гимнастки со скакалкой. Укрепление передней брюшной стенки.

З чим поєднується фіолетовий колір

З чим поєднується фіолетовий колір
Рубрика: UA.