Яким не може бути чоловік. Найгірші якості чоловіка

У житті кожної дорослої жінки чоловіків було, як книг: рівно стільки, до скільком її потягнуло, і які вона подужала.

Деякі «книги» так і залишаються нашими таємними бажаннями, непрочитаними томами з прекрасними творами. Інші — зачитаними до дірок публікаціями, з підкресленими червоними лініями рядками і з знаками оклику на полях. Ще — невеликі брошурки, які жінка або прочитала не до кінця, втративши інтерес; або освоїла, але не надихнулася; або не читала зовсім. Є на полиці їх досвіду і найулюбленіша книга — Велика Радянська Енциклопедія.

Це — її коханий чоловік. І зібрати всі ці книги воєдино, щоб відповісти правильно на питання про гіршому чоловічому якості, чи «не-як», не вийде.

Але, щоб його визначити, можна піти методом виключення і обов’язково вийти до істини.

Отже, «не-якість» номер 1.

Невірність. Лідируюче в топі претензій до чоловіків якість. Про наявність якого у себе любить посперечатися будь-який чоловік. І підводити суперечка до «проспіваній» істині: «Всі чоловіки зраджують дружинам, а

я не такий, я не такий, не такий…» Ну, ви зрозуміли. Як її сприймати: миритися або бити морду, йти або залишатися — це справа кожної. Причини зрад бувають різними: від звичайної легковажності до надзвичайного самі знаєте чого, тому і не зачісувати всіх чоловіків під одну гребінку.

«Не-якість» номер 2.

Сюди можна віднести банальне пияцтво, неповагу до жінок і розпускання рук. Можна і паразитизм, «мужеваляніе» біля телевізора: якогось вільного художника, що шукає свого шанувальника, або розумного винахідника, нічого так і не винайшов. При цьому він, сидячи на жіночій шиї, першим біжить до пакету з продуктами, і навіть не може соплі дитині витерти, хоча весь день сидів вдома і нічого не робив. Бувають, до речі, дивовижні поєднання — безробітний алкаш, розпускав руки.

«Не-якість» номер 3.

Незграбність. Коли чоловік не може зробити що-небудь без того, щоб це щось не зламати. Не впустити. Не втратити. Не порвати. Іноді все відразу: спочатку упустити, потім порвати, потім втратити. Коли чоловік не пам’ятає ні дат, ні імен і по сто разів запитує, де його шкарпетки і яке сьогодні число. З рівноваги виводить геть, але — не смертний гріх, що не смертний…

«Не-якість» номер 4.

Самолюбування. Огидно, в принципі, як і все вищеперелічене. Це любування всіх частин тіла, задніх і передніх, солярій, парфуми — до такої міри, що задушити хочеться. Коли чоловік починає красуватися у дзеркала щодня по тридцять годин — це схоже кривлянь мавпи перед відвідувачами в зоопарку. А в кінці ще потрібно «виставити зад» особливо вподобаному.

«Не-якість» номер 5.

Ботанізм, плюшевих. Як і все солодке у великій кількості, ботанізм викликає огиду або алергію. Коли в людині не горить вогонь, а тільки лише скіпа, жодна жінка не полетить на цю лампочку, знаючи, що вона не тільки не розгориться, але ще в процесі може і згаснути. Звичайно, це далеко не повний список поганих чоловічих якостей. Але зате вражаючий, що викликає додаткові запитання. Такі як: чому все так відбувається, хто винен і чи є сенс тоді будувати стосунки, якщо у жінок накопичилося стільки вимог і безліч претензій?

Безумовно є, адже найголовніше, найгірша чоловіча якість, яким може бути наділений чоловік — коли він починає ставити себе вище жінки. У всіх сенсах вище — сильніше, розумніше, швидше, красивіше, дзвінкіше… Бути кращим тільки тому, що просто є чоловіком. Адже якщо він вважає, що найголовніше досягнення в його житті вже трапилося при народженні: з’явився на світ він, чоловік, цар-гори і кращий подарунок на світі, а не слабка наївна жінка, говорити з таким екземпляром більше не про що. І присвячувати йому свою «безглузду» життя теж не варто.

Гимнастика для худышек. Характер по глазам и бровям. Лфк упражнения для пресса.
Яким не може бути чоловік. Найгірші якості чоловіка
Рубрика: UA.