Який знак зодіаку найрозумніший?

Астрологи охарактеризували розумові здібності представників усіх 12 знаків зодіакального гороскопу.

Овен

Овни не так розумні, скільки спритні і пронозливого. Вони завжди примудряються представити у вигідному світлі в потрібний час навіть самі нікчемні крихти своїх знань. З урахуванням того, що Овни досить начитані, у них виходить дуже непогано. Але все ж представники даного знаку Зодіаку воліють займатися практикою, а не словоблуддям.

Телець

Тельці відносяться до тих, хто довго запрягає, але швидко їде. На перший погляд, Телець

може здатися тупуватим тугодумом, але чим більше ви будете спілкуватися з ним, тим краще зрозумієте, що Телець знає набагато більше вас, просто не любить хвалитися.

Близнюки

Близнюки дуже ерудовані, але зовсім не мудрі в життєвих ситуаціях. Їхні знання уривчасті й хаотичні, але їх стільки, що якщо поколупатися в голові Близнюків, то можна знайти там відповідь на будь-яке питання і рішення будь-якої проблеми.

Рак

Раки — НЕ інтелектуали в прямому сенсі цього слова. Вони, як і Тельці,

знають багато, але зазвичай мовчать про це і не виявляють жодного інтересу до світу академічних досягнень. У побуті розум Раков зазвичай називають народною мудрістю, з якою не пропадеш, навіть якщо почнеться апокаліпсис.

Лев

Леви, на противагу Ракам, демонстративні інтелектуали. Вони знають набагато менше, ніж говорять, нерідко мають 2-3 вищі освіти і при цьому толком не розбираються ні в одній зі сфер своєї діяльності. Розум Львів виключно рекламний і найкращим чином себе проявляє тільки в області реклами і піару.

Діва

Молоді Діви, як правило, не занадто розумні, але так сильно хочуть вчитися, що справляють враження на всіх. До середнього віку наполегливою працею і плануванням Діви накопичують цілком пристойний багаж знань, але осяяння і » еврики » відвідують їх украй рідко, пише

Терези

Терези — махрові інтелектуали, які вдосконалюються все життя. Але оскільки сфера Терезів — прикладні сфери діяльності, то їх розум зазвичай залишається непоміченим суспільством. Терезів вважають чарівними, але не найрозумнішими створіннями, що, втім, Терези легко спростовують, перемагаючи в суперечках.

Скорпіон

Скорпіони не можуть похвалитися великим багажем теорії, їм важко визубрити визначення та теореми. Зате на практиці вони непереможні. Люди, народжені під цим знаком, зазвичай вміють все і все життя воліють практику всім відірваним від життя навчань.

Стрілець

Стрільці уособлюють собою мудрість поколінь. Їх інтелект існує десь на генетичному рівні і завжди проявляється в потрібний момент.

Козеріг

Представники знаку Козерогів найчастіше відомі як » ботани » і » заучки» . Проте це враження оманливе. Козероги найкраще проявляють свій розум у удосконаленнях вже відомих усім речей і можуть досягти в цьому великих висот.

Водолій

Водолії — інтелектуали, чий розум спрямований у завтрашній день. Тому не дивуйтеся, якщо ваш друг — Водолій не може посмажити яєчню або не знає, де платять за квартиру і хто президент Франції. Швидше за все, Водолій вже проектує машину часу, тому на побутові дрібниці у нього просто немає часу.

Риби

Риби живуть не розумом, а фантазіями, тому здатність мріяти розвинена у них в набагато більшому ступені, ніж розум. Однак мрії Риб мають властивість збуватися в найнесподіваніший момент, на подив усіх інших розумників

Гимнастические упражнения скакалки. Комплекс утренней гимнастики для студентов. Бохо зимой.

Який знак зодіаку найрозумніший?

Який знак зодіаку найрозумніший?
Рубрика: UA.