Які хлопці подобаються дівчатам

Які хлопці подобаються дівчатам?
Що ж подобається дівчатам? Успішність? Зовнішність? А може все разом? У цій статті ви дізнаєтеся про декілька » типів» хлопців, які найчастіше подобаються дівчатам. У цих » типів » є одна відмінна риса від інших, і саме ця риса здається деяким дівчатам привабливою, а іншим чимось жахливим. Не варто забувати, що не всі дівчата однакові, тому не кожній подобатиметься «Романтик » і не кожній подобатиметься «Поганий хлопець» .

Кожна дівчина, в дитинстві уявляла себе принцесою, і мріяла про принца

на білому коні. З тих пір у неї в голові склалися деякі характеристики якими повинен володіти її » ідеальний» хлопець.
Класифікуючи основні » запити і вимоги » дівчат до свого принцу — ідеалу, можна умовно вивести кілька типів хлопців, які подобаються дівчатам. І вони — не набір стабільних характеристик, а — образ. І у кожної свій образ принца.
поганий хлопець
Деякі дівчата приходять у захват від » поганих» хлопців. Вони їх інтригують, навіюють (і як би натякають на ) небезпека.
Такі дівчата часто люблять бути просто веденими, скинувши всю відповідальність будь-якої дії на такого «поганого » хлопця, так що віддуватися за що-небудь доведеться йому, хоча більша частина лаврів теж дістанеться йому. «Поганий » хлопець не просто так названий «поганим» — це його стиль і його спосіб життя: запальність, величезна завзятість і часто насичена і небезпечна життя. Саме насиченість життя і інтрига небезпеки як магніт тягне дівчат до цього типу хлопців.
скромняга
Зовсім інший тип дівчат воліє інший тип хлопців. Їм подобаються скромняшка і недоторки. Дівчата люблять навчити чомусь новому цих недотеп, відчути себе досвідченими гуру в різних справах. У таких умовах тип » скромняшка » трансформуються (повністю або частково) в інші типи. Однак імовірність виникнення таких симбіозів швидше нагадує лабораторний експеримент, ніж закономірність. Такий симбіоз швидше заснований на жіночому материнському почутті. Як правило, у них самих нету достатнього досвіду спілкування з протилежною статтю, і ними рухає інтерес.
авантюрист
Емоційні дівчата віддають перевагу хлопців, які можуть створити так необхідну бурю емоцій. Якщо «поганий» хлопець отримує свою дозу адреналіну «поганими» вчинками, то даний тип прагне добути адреналін божевільними вчинками. Життя його така насичена і, як мінімум, чревата забоями. Дівчина стає захоплена його безстрашністю, бурею емоцій — він стає своєрідним її наркотиком. Хлопці такого типу найчастіше будуть слухати веселу і швидку музику, кататися на скейті або велосипеді BMX, вони непосидючі й енергійні. Їх характеризує нестримна активність, готовність на божевільні вчинки і життєрадісність.
спокусник
Хлопець, уважний до бажань жінок, неодмінно буде прозваний спокусника. У нього прекрасно розвинені тактильні відчуття, що робить його приголомшливим коханцем. У ліжку він зводить з розуму жінок (та й поза ліжку часто теж ) . Він відзначить кожну дрібницю, так приємну дівчині, будь-то дотик або подача руки при спуску зі сходинки. Імпровізація, майстерний флірт, прояв манер, поєднаних з майстерними дотиками, манять протилежну стать як магніт.
успішний хлопець
Достаток і фінансова забезпеченість хлопця створює йому образ успішної людини, і успішного чоловіка. Зазвичай, успішність — це ознака лідерства, тому керівник і зачинатель у відносинах — саме цей хлопець. Він випромінює спокій і впевненість. Здається, що він був таким завжди, і він був завжди.
Дівчата, що віддає перевагу цей тип хлопців, люблять в них стабільність і — гроші. Точніше, потенційні кошти, підкріплені шикарним житлом / автомобілем / одягом / прикрасами. Очевидно, що на таких хлопців попит великий.
романтик
Хлопець — романтик любить красу ( на його думку) , він чуттєвий як Спокусник. Не дивлячись на те, що в більшості своїй чуттєвість його проявляється в словах, він — пристрасна натура. Такий тип люблять дівчата, у яких добре розвинена фантазія. Досить сказати їй трохи фраз і її думки вже несуться слідом за словами. А атмосфера тепла і затишку може бути створена Романтиком навіть у багатолюдному місті чи в непролазному лісі. Життя хлопців такого типу красива, і прагне до граціозності. Дівчат, які воліють такий тип хлопців, захоплює щирість і можливість бути залученою в красивий світ.
«Звичайний» хлопець.
Іноді можна почути, що дівчатам подобаються » звичайні» хлопці. Такий » Звичайний » хлопець цікавиться «звичайними» речами, слухає «звичайну » музику, живе » звичайним» способом життя і їсть «звичайну » їжу. У дитинстві їх не балували, у них були звичайні іграшки для дітей, а в школі у них були звичайні оцінки. Такі хлопці проявляють найбільшу лояльність ( в порівнянні з іншими типами хлопців ) у відносинах з дівчатами, чим їх і приваблюють. » Звичайного » хлопця все влаштовує у відносинах. Найчастіше такі хлопці проявляють деякі характеристики інших типів хлопців, і, в кінцевому підсумку модернізуються в інші типи хлопців.
Будь-яка дівчина стикалася (хоча б раз, хоча б навіть теоретично в своїх думках ) з усіма з перерахованих вище типів хлопців і вже давно зробила свій висновок про тип, який їй підходить. Однак, як показує практика, найчастіше цей тип хлопців виявляється не зовсім сумісний з нею. Якщо дівчину, скромницю, тягне до » поганому хлопцю, це ще не означає, що хлопця буде так само тягнути до неї.
А насправді ці всі типи — це якраз ті ідеальні принци на білому коні. У кожному з реальних хлопців намішано безліч динамічних характеристик і рис, які не турбуються щодо сумісності типів, а просто дозволяють успішно цікавити й інтригувати дівчину своїм особистим чином.

Упражнения по укреплению стенки живота. Лечебный состав для волос. Маска для сухой зрелой кожи лица.

Які хлопці подобаються дівчатам

Які хлопці подобаються дівчатам
Рубрика: UA.