Яке питання можна задати чоловікові?

У вас було таке, що вам дуже сподобався хлопець, але ви не знаєте, про що з ним можна поговорити? Ви думали про те, який цікаве питання можна задати чоловікові, але так нічого і не придумали? А про що не варто питати чоловіка?

Цікаві питання хлопцеві тут і зараз, а також питання з відповідями.

По-перше, питання не повинні зачіпати особисті теми, щоб не збентежити молодої людини. Також питання не повинні бути провокаційними.
Ніколи не задавайте питання, типу : а чому ти не служив в армії, як тебе народжувала мама, коли ти втратив невинність

і тому подібні. Потрібно ставити прості запитання на відволікаючі теми, наприклад, ти хотів би злітати в космос, які фільми тобі більше подобаються і чому і т. д.

Також поставте запитання з гумористичним підтекстом. І якщо чоловік розуміє гумор, ви повеселитесь на славу. Підготуйтеся заздалегідь і тримайте при собі завжди ось такі питання, а також запам’ятайте відповіді на них:

Який апарат дозволяє дивитися на зірки? Це телескоп. Який апарат дозволяє розглянути навіть найдрібніші предмети? Це

мікроскоп. Як називається пристрій, який дозволяє бачити крізь стіни. Звичайно ж, вікно! Як можна розсердити чоловіка в ліжку? Відібрати у нього пульт від телевізора. Яка відмінність є у психолога та психіатра? Психолог скаже, щоб ви вважали овець на ніч, щоб заснути, а психіатр напише в рецепті, щоб ви брали снодійне. Знайди різницю між коровою і хіпі? У них різні способи вживання травички. Що сталося, коли з’єдналися два серця? Під час операції була паніка!

Ще можете задати парочку питань на інтелектуальну діяльність. Але це потрібно робити в тому випадку, якщо ваш хлопець розумний, а інакше він буде довго сидіти роздумувати, і розмови в результаті не вийде.

Задайте кілька смішних запитань своєму хлопцеві:

Якщо у жінки пропадає чоловік, чому вона не розміщує його фотографію на певних пляшках? Зазвичай мама годує дітей з маленькою ложки. А чим буде годувати своїх дітей мама китаянка? Зубочистками? Навіщо поліція розвішує фотографії злочинців на пошті? Нам що, листи їм потрібно писати? Всі знають, що існує швидкість світла. А у темряви вона є? Для чого лікар проводить стерилізацію голки шприца, коли робить смертельну ін’єкцію? На вулиці нульова температура, а прогноз на завтра — обіцяють похолодання в два рази. Так яка температура буде завтра? Як можна звести з розуму чоловіка? Просто потрібно поставити з одного боку красиву голу дівчину, а з іншого ящик пива і сушену воблу і попросити його зробити вибір. Яка для олігарха буде нормальна квартира? Це тихе містечко, де в куточку стоятиме акваріум з бегемотом всередині. Що вночі можна побачити двигающимся по телевізору маленьке і біле? Це муха в нічній сорочці. У адвоката завжди теплі руки, чому? Тому що він їх тримає в чужій кишені!

Можете також задати і інші питання на цікаві теми. Для чоловіка завжди цікаві питання про його дитинство, подвиги, заслуги на роботі. Також можна задати такі питання, як:

Чи є інопланетяни, як він вважає. Або, чи є тварина у хлопця. Про що думають рослини, і чи відчувають вони що-небудь? Навіщо страуса такі сильні ноги, якщо він завжди при небезпеці ховається в пісок?

Не будьте для свого чоловіка постійним клоуном, задавайте різні питання. Але й не намагайтеся говорити дуже розумні речі, щоб не образити хлопця. Слухайте уважно його відповіді і запам’ятовуйте, потім ще зможете про це з ним поговорити.

Понятие красоты во временах. Понятие о красоте в наше время. Медузы как себя вести.

Яке питання можна задати чоловікові?

Яке питання можна задати чоловікові?
Рубрика: UA.