Яка зачіска підходить. Яку стрижку вибрати під овальне обличчя

У сучасному світі овальний тип обличчя є класичним каноном, якому підходять практично всі стрижки, які існують на сьогоднішній день.

Проте, досконалий овал в природі зустрічається не так вже часто. Тому, навіть власницям витонченого овалу обличчя, слід враховувати специфічні нюанси, які є визначальними при виборі стрижки для овального обличчя.

Яка зачіска підійде для овального обличчя?

Для того, щоб ваш образ був ідеальний, пропонуємо кілька порад, якими слід керуватися при виборі стрижки для овального обличчя:

Вибираючи стрижку,

приділяйте увагу вашому типу волосся та його густині. Для рідкісних і тонкого волосся підійдуть стрижки з філірованнимі кінчиками і до середини підборіддя.
Якщо ви любителька челок — можете сміливо їх носити. Костьольна густоти і форми чубчика — тут ви можете повністю покладатися на свій смак. Однак не забувайте, що чубчик повинна повністю відповідати особливостям рис вашого обличчя.
Довжина волосся зачіски для овального особи може бути будь-хто. Тільки слід враховувати, чи носите ви
окуляри, і яка у вас форма носа.
Жінкам старше 40 років не рекомендуються зачіски нижче плечей. Також їм потрібно прибирати волосся з обличчя.

Зачіски, протипоказані для овального обличчя

Існують певні заборони для овального обличчя. Вони пов’язані з тим, що риси овального особи не завжди є ідеальними. Наприклад, нерідко овальне обличчя буває витягнутим. Цей недолік можна приховати шляхом додавання до стрижки м’якою чубчика або довжини. Також сюди підійдуть спадаючі пасма, які краще всього зробити об’ємними на рівні чола.

Крім цього трапляється, що лобова частина обличчя дуже широка. Актуальною в такому випадку виступає косий чубчик, яка буде закривати більшу половину лоба. Якщо ж ви не хочете стригти чубок, вам варто приділити увагу локонам з боків.

Найпоширеніші зачіски для овального обличчя

Овальне обличчя характеризується гарними вилицями і лобом, які володіють м’якими обрисами і не випирає підборіддям. Овальна форма обличчя передбачає великий вибір зачісок. Серед найпопулярніших виділяють наступні:

Шаруваті стрижки. Їх перевагою є те, що вони роблять волосся доглянутими без витрачання на це багато часу. У такій зачісці головне підібрати підходящу довжину, яка буде підкреслювати всі достоїнства, і приховувати недоліки обличчя. Краса підборіддя, наприклад, виділяється за допомогою шаруватої стрижки, кінці якої будуть розташовуватися на рівні особи. Якщо ж підборіддя не дуже гарний, таку стрижку варто робити трохи нижче. Дана зачіска дозволить зберігати об’єм і тримати форму довгий час ;
Каре. Дана стрижка може бути класичною, кутовий і подовженою. Вибираючи каре необхідно пам’ятати про те, що якщо волосся тонке і погано тримають форму, найкраще зупинитися на його коротко варіанті. При густих і об’ємних волоссі стрижку можна зробити і довшим. До каре також можна додати будь-які види челок — рвані, прямі, косі ;
Боб. Дана коротка стрижка вигідно підкреслить красу скул і губ. Вона може бути як об’ємної, так і гладкою.
Правильний овал обличчя має незрівнянним перевагою, оскільки дозволяє своїй власниці експериментувати зі стрижками, домагаючись при цьому неперевершеною і привабливою зовнішності.

Недарма навіть для професійних конкурсів перукарського мистецтва відбираються моделі з класичним овальним типом обличчя, який є універсальним для будь-якого типу зачіски.

Местные ванны. Упражнения для брюшной полости. Учиться падать.

Яка зачіска підходить. Яку стрижку вибрати під овальне обличчя

Яка зачіска підходить. Яку стрижку вибрати під овальне обличчя
Рубрика: UA.