Як зрозуміти чоловіка жінці?

Багато загадок стоїть перед жінкою — чому чоловіки доглядають за одними, а одружуються на інших? Чому високі так вередливі, а невисокі настільки агресивні? Чому спокійні воліють напористих, а активним подобаються скромники?

Є десятки питань, на кожен з них існує безліч відповідей, ми постараємося навести хоча б малу їх частину.

Отже, джентльмени віддають перевагу… слухняних. Бальзак і Рільке, а з ними мільйони чоловіків, стверджують, що жінка для них прекрасна, коли вона » підпорядковується пану » . Природа заклала в представниках

сильної статі прагнення до переваги і вони прагнуть реалізувати його у всьому — ось звідки йдуть твердження про невисокому розумовому потенціалі жінок і анекдоти про білявок.

Однак, не слід забувати, що сучасне суспільство накладає свій відбиток на всі сфери життя і сьогодні кожен чоловік хоче, щоб поряд з ним була справжня особистість — адже він мисливець, а кожен мисливець повинен пишатися своєю здобиччю! Необхідно бути » самою-самою» в чомусь : у спорті, в кулінарії, у вишиванні хрестиком…

Але

все це може піти прахом, якщо людина, яку ви полюбили, раптом зустріне дівчину, схожу на його маму. Відомо, що чоловік все своє життя, хай і несвідомо, прагне знайти ту, що повторювала б чимось риси народила його жінки : зовнішність, тембр голосу, звичка поправляти зачіску — зіграти важливу роль може будь-яка дрібниця.

Ніколи не одружиться чоловік на тій (та й просто не буде поважати і любити) , що в перший же вечір позитивно відповідає на пропозицію » поїдемо до мене?» — В голові у потенційного чоловіка або шанувальника тут же виникає питання: » А якщо вона також завтра погодиться на пропозицію від іншого? «

Прагнучи роздобути багатого, пам’ятайте, що такі люди не набувають нічого дешевого. І ваше » так» має коштувати дуже багато чого — його нервів, спокою, емоцій. Витративши на вас свої сили, він ніколи більше не відпустить від себе любов.

Люблять чоловіки тих жінок, що самі себе поважають. Переймаючись питанням «Чому він не подивився на мене? » , Згадайте, — чи давно ви були у перукаря, робили манікюр, доглядали за шкірою?

До речі, «пустушок» , які не мають нічого, крім зовнішньої краси, чоловіки віддають перевагу просто » використовувати», адже набагато цікавіше бути з дамою, яка в курсі останніх подій в країні, багато читає, відвідує театр…

Милі читачки жіночого журналу, намагаючись завоювати чоловіка, пам’ятайте, що кожен з них — особистість, і кожен бажає бачити поряд з собою не гарну річ, а цікаву і гідну супутницю.

Медузы как себя вести. Формы косметических средств. Гимнастика для укрепления брюшных мышц.

Як зрозуміти чоловіка жінці?

Як зрозуміти чоловіка жінці?
Рубрика: UA.