Як зробити зачіску швидко і красиво — практичний посібник

Зачіска з переплетених невеликих хвостиків Для того щоб зробити зачіску швидко і красиво потрібні: — гель для фіксації або лак; — Дрібнозуба гребінець; — 15-18 гумок. Перед тим як приступити до виконання зачіски з переплетених невеликих хвостиків волосся необхідно намити і залишити в мокрому стані, тим самим підготувавши їх.

Спочатку за допомогою гребінця зверху відділяється прямокутна прядка товщиною три сантиметри і зав’язується гумкою. Потім ще від чотирьох до шести пасом (залежить від товщини волосся).

Зав’язуються

хвостики.

Один з хвостиків ділиться навпіл. Хвостик, що знаходиться поряд з першим, також ділиться навпіл. Зав’язується половинка першого хвостика з половинкою другого хвостика, як показано на малюнку, і закріпіть гумкою. При цьому хвостики, що знаходяться поруч з вухами, не розділяються зовсім, а просто з’єднуються з половинкою хвостика, розташованого поруч.

Другий ряд повинен вийти так, як на фотографії.

Всі пов’язані хвостики перекидаються вперед.

За прямокутної прядкою з першого

кроку вибирається така ж прядка товщиною три сантиметри, як показує фотографія.

Прядка, яку вибрали, з’єднується з половинкою хвостиків зліва і справа, як показує фотографія. Зав’язується новий хвостик за допомогою гумки.

Половинки хвостиків, які залишилися, з’єднуються з новими прядками, вибраними тим же способом, який описаний раніше.

Далі робляться ще кілька однакових рядів. В результаті чого в останньому ряду виходить стільки ж хвостиків, скільки у першому. Зачіска фіксується за допомогою лаку.

Якщо з’явиться велике бажання, то можна вільні волосся зав’язати в хвостик або заплести в косичку. Не лінуйтеся, фантазуйте і рано чи пізно зможете зробити зачіску швидко і красиво.

Лфк на животе. Детская злость. Красота человека в разные эпохи.

Як зробити зачіску швидко і красиво — практичний посібник

Як зробити зачіску швидко і красиво — практичний посібник
Рубрика: UA.