Як зробити пропозицію дівчині

Ви так давно знайомі, ваша любов з кожним днем стає все міцніше і міцніше, тоді може бути слід перейти на новий рівень і пов’язати своє життя на століття узами шлюбу? Якщо ваша відповідь «Так» , тоді швидше ювелірний магазин за колечком, а ми вам розповімо, як зробити пропозицію дівчині, щоб від несподіванки і романтики вона не змогла вам відмовити.

1 . Влаштуйте романтичну вечерю в ресторані або будинку. Купуйте дороге вино і на дно келиха покладіть кільце.

2 . Пропозиція руки і серця можна організувати на Новий рік. На ялинку повісьте

коробочку з кільцем, а дівчині скажіть, що на ялинці її чекає сюрприз, який вона повинна відшукати самостійно.

3 . Організуйте вечір релаксу, наповнивши ванну теплою водою з пелюстками троянд і з запаленими по краях ванни ароматизованими свічками. Запропонуйте дівчині зануритися у воду, а самі візьміть гумову качечку, прив’яжіть до неї міцніше кільце і пустіть в плавання.

4 . Розклейте по всьому будинку милі записочки з підказками дівчині, куди йти. Саме на останній записці вона знайде питання

про заміжжя і колечко.

5 . На березі моря викладіть з камінчиків або черепашок пропозицію, а потім відведіть туди дівчину.

6 . Рано вранці на подушці біля дівчини залиште букет квітів і оксамитову коробочку, а самі чекайте відповіді в сусідній кімнаті.

7 . Можете організувати політ на повітряній кулі і прямо в небі запропонувати їй вийти за вас заміж.

8 . Домовтеся з музикантами її улюбленої групи, щоб вони прямо на концерті зі сцени сказали їй заповітні слова від вашого імені.

9 . За допомогою рекламної компанії можете встановити біг — борди з її портретом і пропозицією, або ж найняти літак з плакатом, на якому буде ваша пропозиція руки і серця.

10 . Також можна в відсутність дівчини яскраво прикрасити її квартиру і посередині кімнати поставити її улюблену іграшку з колечком.

11 . Казковим варіантом буде написання книги у вигляді щоденника, в якій буде описуватися вся історія знайомства. На останній сторінці буде стояти дата і напис: «Сьогодні вона погодиться стати моєю дружиною».

12 . Організуйте поїздку на найромантичніше місце і зробіть пропозицію в самому людному місці на очах у всієї публіці. Повірте, вона не зможе сказати вам » Ні».

Йога для души. Мой идеал красоты в искусстве. Идеал красоты в искусстве.
Як зробити пропозицію дівчині
Рубрика: UA.