Як зробити пропозицію дівчині: 33 способи

Як зробити пропозицію дівчині: 33 способу
шлюб, пропозиція, як зробити пропозицію
«Я згодна! » Або » Ах, це так несподівано! Я повинна подумати… «. Жінкам не потрібно багато фантазії, щоб відреагувати на пропозицію руки і серця свого коханого. Зате чоловікам доводиться поламати голову перед тим, як почути кокетливе «Я подумаю… «.
Круглий дубовий стіл, покритий білосніжною скатертиною, білі мімози в глечику. Її батьки поглядають на вас, чекаючи, коли ж ви попросите руки їхньої улюбленої дівчинки. Вечеря або обід в компанії

її мами і тата ( спосіб № 1 ) — кращий варіант для молодої людини, яка цінує традиції.
Якщо ви хочете повідомити тільки дівчині про своє бажання зробити її своєю дружиною, вечерю теж підійде для здійснення цієї мети.
Спосіб № 2 . Столик, прихований від очей відвідувачів в напівтемряві ресторану, освітлюваний лише полум’ям свічок, ви і ваша обраниця. Офіціант приносить десерт, який замість вишеньки вінчає витончене колечко. Можна і не вносити змін до складу частування і покласти кільце в футлярі
поруч зі стравою. Бажаючи здивувати жінку, під кришку підноса, який принесе вам офіціант, можна запхати хоч мавпочку! Коли кришка над стравою підніметься, нехай звірок і вручає вашої дамі ювелірна прикраса… Головне, щоб ефект від такої пропозиції був позитивний.
Продовжуючи тему обідів і вечерь, чому б не згадати про сніданок?
Спосіб № 3 . Дівчину, яку збираєтеся зробити своєю дружиною, розбудіть ароматом кави, приготованого вами, поки вона спала. Поруч з смакотою і квітами на піднос покладіть кільце. Це ранок стане для вас обох вранці нового життя.
Спосіб № 4 . Побажання доброго ранку і пропозицію вийти заміж можна поєднати і таки чином : встаньте раніше своєї коханої і віддалитеся куди-небудь, наприклад, в душ, залишивши на подушці поряд з нею кільце і лист, в якому пропонуєте їй руку і серце.
Не відхиляючись від гастрономічною спрямованості попередніх способів зробити пропозицію, пропонуємо ще один. № 5 — «Кондитерський «. Кондитерські фабрики виготовлять торт з будь-якими написами і малюнками. На кулінарному шедеврі напис «Виходь за мене заміж! » Скаже все за вас.
» Будь моєю дружиною! » — Можна вимовити і в салоні лімузина, тримаючи в одній руці келих ігристого вина, а в іншій — кільце. Це варіант № 6 .
№ 7 . Похід по магазинах може допомогти вам зробити пропозицію. Колечко покладіть до тієї купівлі, яку ваша дама захоче розпакувати швидше за інших. Так вона виявить подарунок.
Зробити пропозицію вам допоможуть навіть шпалери. Так-так, шпалери! Тільки фосфорні. З них треба вирізати літери, які складуть ваше визнання. Букви варто розмістити на стелі, щоб дівчина змогла побачити їх увечері, коли вимкне світло. У нашому керівництві для молодих людей цей спосіб стоїть під номером 8.
Отже, № 9 . Повітряні кулі, накачані гелієм, теж допоможуть зробити пропозицію. На кожному кулі треба зобразити букву або склад фрази » Виходь за мене! «. У правильному порядку прив’язати кулі до поручнів сходів, якими буде підніматися ваша дівчина.
Можна кульки і не розписувати. Просто прикрасити ними кімнату дівчини. Великого ведмежати посадити на підлогу і покладе йому в лапи коробочку з кільцем. А можна і самому зустріти дівчину в її прикрашеної кімнаті і піднести кільце. Це був 10-ий спосіб.
Варіант, який виручає завжди — № 11 . Стати на одне коліно, коли будете робити пропозицію своїй майбутній дружині. Де б це не відбувалося, такий жест додасть романтичність ситуації.
Якщо ви не боїтеся робити зізнань на публіці, і ваша дівчина з розчуленням дивиться мелодрами, де головний герой просить свою кохану стати його дружиною в присутності численної натовпу і під грім оплесків, то наступний спосіб, № 12 , підійде вам як не можна краще.
У метро, на площі, в торговому центрі, де завгодно, аби було велике скупчення народу, зізнайтеся дівчині в своїх почуттях і попросіть її руки.
Якщо акторських здібностей вам не позичати, зізнайтеся вашої майбутньої дружини зі сцени театру. Домовтеся з адміністратором театру і після вистави, вийшовши на підмостки, привселюдно зробите пропозицію. Цей спосіб перебуває під тринадцятим номером.
А ось № 14 . Може статися, що й театральної сцени вам буде мало. Купуйте квитки на концерт її улюбленої групи. Ні, співати разом вам навряд чи доведеться, а от якщо вдасться поговорити з музикантами і попросити вокаліста оголосити зі сцени про ваше бажання одружитися на (ім’я вашої обраниці ) , то вважайте — справа в капелюсі. У таких випадках люди із задоволенням допомагають.
Не хочете розігрувати шоу? Або безліч глядачів вас лякає? Зробіть так, щоб публіці виявився відомий тільки ваш голос.
Спосіб № 15 . Майже у всіх радіопередачах можна передавати привіти і замовляти музику. Коли ваша кохана виявиться біля радіоприймача, нехай вона почує вашу пропозицію і пісню, яка подобається вам обом.
№ 16 . Є ще один спосіб публічно оголосити про ваші наміри. Зізнатися дівчині в коханні, стоячи з квітами перед її вікном. Усміхнені сусіди здадуться у вікнах, коли ви на весь двір будете говорити про свою любов.
№ 17 . Дощовий день прекрасно підійде для пропозиції руки і серця. Гуляючи удвох по калюжах, ви можете ненароком упустити щось у воду під ногами. Це щось буде футлярчик з кільцем. Дівчина сама підніме впала річ. Яким сюрпризом буде для неї ця знахідка!
Запропонувати руку і серце, коли на вас ллється вода — це одне. А коли у вас над головою не просто народжуються краплі, а знаходиться товща води, пропозицію вийти заміж буде незабутньо. Занурення з аквалангом — спосіб № 18 — те, що треба для цього. Коробочку з кільцем можна вручити прямо на морському дні. Головне, щоб колечко НЕ спливло. Морське дно — занадто екстремально? Опустіть колечко на дно келиха з червоним вином.
З морських безодень для пропозиції руки і серця піднімемося в небо. 19-ий варіант того, як зробити пропозицію — подорож на повітряній кулі, захід, хмари. Саме час сказати важливі слова.
шлюб, пропозиція, як зробити пропозицію
Стрибок з парашутом — спосіб № 20 — теж для цього підійде. Вистрибнувши з літака разом з дівчиною, робіть їй пропозицію. Наприкінці додайте, що ні дерните кільце, поки вона не скаже » Так». Якщо цей спосіб вам не підходить, авіаційну спрямованість все одно можна продовжити способом № 21 . Вам знадобиться літак. З пілотом, само собою. І плакат з написаним на ньому пропозицію руки і серця. Літак з плакатом повинен пролетіти недалеко від вас і вашої майбутньої дружини. Головне, щоб вона встигла розібрати літери. А якщо і зовсім хочете вразити дівчину Авіаторське майстерністю, нехай навіть не своїм, знайдіть такого пілота, який зможе написати в небі ваше визнання. Цей складний трюк в нашому списку під 22 номером.
Залишимо повітря, перемістимося знову до води. На пляж.
Спосіб № 23 . Нехай дівчина там знайде послання в пляшці, що прибилася до берега. Послання, звичайно ж, буде містити в собі вашу пропозицію. Відкриваючи пляшку і розгортаючи пошарпане лист, дівчина буде почувати себе як шукач скарбів.
Пробудити дух сищика у вашій дівчині можуть не тільки пляшки з посланнями.
№ 24 . Пограйте в записочки. У кожній з них перебувати підказка, що вказує місцезнаходження інший. Так, прочитавши всі записки, ваша кохана добереться і до кільця. Заінтригувати можна і іншим способом, № 25 . Пообіцяйте їй на день народження, або інший який-небудь свято, особливий подарунок і не розкривайте таємниці. У день свята піднесіть величезну коробку. У ній нехай будуть ще 15 коробочок, одна в іншій. Поки дівчина з нетерпінням буде розривати пакувальний папір, дивись, і до коробочки з кільцем добереться.
Ваша дівчина любить розглядати сімейні фотознімки — подаруйте їй альбом, в який будуть занесені всі пам’ятні дати. Фотографії й штучки, що нагадують про важливі події її життя. На останній сторінці альбому напишіть » Дата нашого весілля » та рядом поставте великий знак питання. Нехай вона відповість. Це був спосіб № 26 .
№ 27 . Скористайтеся досягненнями техніки для визнання коханої. Створіть сайт, на головній сторінці якого буде написано » Ти вийдеш за мене? «. Спільні фотографії та відео заповнять сайт.
Всі способи не підходять? Відправляйтеся в Париж. На Ейфелеву вежу. Там можна здійснити 28-ий варіант з нашого списку. Там не одного разу було вимовлено : «Будь моєю дружиною! «. І стільки ж разів у відповідь чулося: «Я згодна! «.
Париж далеко. А ніч із зоряним небом скрізь. Місячне світло, тріск коників — найкраща атмосфера для визнання. Це простий, але дієвий спосіб № 29 .
№ 30 . Ще відправити слова любові можна поштою. Ні в якому разі — не електронною. Голубина пошта підійде найкраще.
№ 31. Дочекайтеся, коли кохана повернеться з роботи, приготуйте їй ванну з пелюстками троянд. Нехай аромати фруктів і квітів розносяться по дому. Коли дівчина буде ніжитися в піні, надіньте їй на палець колечко.
Не наважилися піднести кільце у ванній кімнаті? Скористайтеся тридцять другий радою цього чудо — списку ідей. Влаштуйте вашій дамі сеанс масажу ніг. І надіньте їй на пальчик ноги кільце.
Всі способи занадто складні для вас? Або кожен раз вам не вдається вимовити заповітні слова? Останній в нашому переліку — спосіб № 33 . Зробіть пропозицію несподівано. Посеред звичайного дня, під час розмови про повсякденні справи просто скажіть: » Вийдеш за мене? «. Пауза. Здивування. «Так! » … І можна починати підготовку до весільного торжества.

Гимнастика для студентов упражнения. Комплекс утренней гимнастики таблица для студентов. Красота с хорошим вкусом.

Як зробити пропозицію дівчині: 33 способи

Як зробити пропозицію дівчині: 33 способи
Рубрика: UA.