Як зробити дівчині приємно

Кожен хлопець мріє бути самим-самим для своєї дівчини, тому розкажу як зробити дівчині приємно. А раз він хоче щоб воно так і було, то треба постійно робити дівчині приємне. Так от. Як зробити приємно своїй дівчині? Та дуже просто! Головне щоб ти дійсно хотів їй зробити приємне!

А далі все залежить або від твоєї фантазії, або від твого гаманця. Зробити дівчині приємно можна обома способами. Причому якщо ти підійдеш до сюрпризу з фантазією, то вона дуже дуже це оцінить, адже важливий не сам сюрприз (ну чим ти збираєшся робити їй приємно) , а саме

те, що ти показуєш, що вона дорога тобі, і ти хочеш зробити їй приємно. Ну а якщо з фантазією у тебе погано, але зате фінанси дозволяють робити різкі рухи, то нічого не залишається як купити їй що небудь таке… Ммм… ну наприклад купіть їй золоту каблучку, просто так, от не в честь якогось свята, а саме просто так, я думаю їй буде дуже приємно.

Можна також взяти і написати у неї під вікнами, на асфальті «Оленка! Я тебе дуже дуже люблю! Ти для мене Життя!» ну що то в цьому роді. Ах, так, ім’я не забудь написати

своєї дівчини. Так, це банально, але ти не уявляєш як їй буде приємно.

Зрозумій, головне бажання зробити своїй дівчині приємно, бажання здивувати її, а то як ти це зробиш.. ну ідея прийде сама собою, головне не бійся її виконати! Ну а нижче я дам кілька ідей, можливо знадобляться!

1. Дуже сподобався ось такий спосіб зробити приємне своїй дівчині:
Друкуєш на компі великим шрифтом що те начебто: «Оленка, я тебе люблю!», «Рідна, поцілуй мене! Твій пупс.», «Сьогодні ввечері побачимося, кохана?» ну загалом ти зрозумів. Потім роздруковує це все, і розклеювали на її під’їзді, на стовпах в тому районі де вона живе. Якщо вона наприклад займається танцями то розклей ці оголошення за маршрутом яким вона ходить на танці. Я думаю їй буде дуже дуже приємно!

2. Візьми велику коробку, наклади туди кульок наповнених гелієм, перший кульку повинен бути з пелюстками троянд всередині. Коротко сенс такий. Ти повинен відкрити коробку зі словами: «Тобі сюрприз!!!», Всі кульки вилітають, і ось останній вилітаючи повинен лопнути, і обсипати пелюстками троянд. Ось правда я незнаю яким чином має лопнути кульку з пелюстками, який буде кружляти над вами, але я впевнений що якщо пошукати в інтернеті то знайдеш спосіб як це зробити.

3. Купи букет квітів і прийди до неї додому. Просто так, несподівано, і подаруй їй їх! Дуже дуже приємно.

Ну от і все, якщо у когось є свій цікавий спосіб, завдяки якому можна зробити дівчині приємне, то прошу поділиться в коментарях, думаю всім буде цікаво.

Косметические средства классификация по. Представление человека в разные эпохи. Укрепление брюшной стенки.

Як зробити дівчині приємно

Як зробити дівчині приємно
Рубрика: UA.