Як зробити чоловіка / мужчину щасливим та задоволеним від життя

Всі ми стикалися із тим, що наш хлопець або ж вже чоловік сумує і не отримує задоволення. Тому от поради про те, як правильно зробити чоловіка щасливим без інтиму. Поради 11-20.

11. Поважай його інтереси. Наприклад, якщо він обожнює колупатися в машині, оформи йому підписку на автожурнал, або якщо він любить дивитися в інтернеті якісне кіно, купи йому ЗОЛОТО аккаунт на якому-небудь хорошому сайті, нехай насолоджується! Твій інтерес до його хобі дасть йому відчути гордість і зробить його радіснішим.

12. Зроби своєму чоловікові розслабляючий масаж

після виснажливого робочого дня. Це допоможе йому і тобі перемогти негативні емоції. Як це робити ефективно ще?

13. Зроби йому величезну тарілку смачної їжі та усади перед телеком. Він очманіє, що ти робиш це добровільно!

14. Купи йому квиток на гру улюбленої команди, хай сходить з друзями. Впевнена, він буде дуже здивований. Повір, щоб отримати — потрібно віддати!

15. Інформація від нашого спонсора: Відправ дітей до бабусь і дідусів, якщо це можливо з ночівлею і запитай свого судженого, чого б

він хотів такого вдіяти, як відпочити ввечері. Цілком можливо він захоче пограти безкоштовні ігри для двох! Що ж… Не відмовляйте йому в такому задоволенні, бо на даний момент бажання чоловіка — закон

16. Довідайся, який у нього улюблений парфум або гель для \ після гоління. Купи йому. Нехай радіє!

17. Повтори ваше перше побачення, і твій чоловік буде щасливий закохатися до тебе знову…

18. Запропонуй йому сходити разом куди-небудь з його друзями. Він буде не тільки радий добре провести час, але й буде вдячний тобі за увагу.

19. Щоб сподобатися чоловікові, одягни якесь дуже білизну і проведи дуже інтимний вечір зі своїм чоловіком. Це особливо добре діє на хлопців, якщо ви вже давно живете разом. Він буде щасливий, що він все ще цікавить тебе як чоловік.

20. Я ось це люблю. Я записувала своєму екс-чоловікові диски з його улюбленою музикою в машину. Він не тільки буде її постійно слухати, але і ти як би постійно поруч з ним. До речі, я думаю ви знаєте, як ефективно для виконання бажання записувати свої афірмації на диск і слухати при нагоді. А як їх правильно скласти?

Идеалы красоты в разные эпохи.. Йога для души. Мой идеал красоты в искусстве.
Як зробити чоловіка / мужчину щасливим та задоволеним від життя
Рубрика: UA.