Як знайти роботу на літо?

Наближається літо. А це означає, що незабаром перед багатьма студентами постане питання пошуку роботи на місяці канікул. Мета приробітку може бути будь-який — хтось захоче поднакопить грошей на кишенькові витрати, а комусь буде потрібно поліпшити свої практичні навички в профільної професії. Так чи інакше, але питання, де знайти роботу на літо, стає дуже актуальним.

Тимчасова робота
Перед студентами, які шукають тимчасову підробіток на літо, стоїть непросте завдання, адже вони поки не можуть запропонувати роботодавцеві ні досвіду,

ні диплома. А тому рішенням стане пошук тієї роботи, на якій все це і не потрібно. Так, наприклад, ви можете спробувати свої сили на посаді продавця, касира або офіціанта.

Наприклад, багато студентів, які хочуть знайти роботу на літо, влаштовуються в ресторани швидкого харчування. Подібного роду робота здатна дати головне — офіційну зарплату, гнучкий графік і, як правило, молодий і дружний колектив.

Другий за популярністю варіант — робота промоутера. Роботодавці намагаються наймати для презентації

нового продукту молодих людей приємної зовнішності, які можуть ввічливо і доступно розповісти охочим про певний товар.

Влаштовуючись на роботу, постарайтеся бути чесними з роботодавцем. Відразу ж поясніть йому, що пропрацювати на даній посаді зможете не довше кількох місяців. Нехай така чесність і позбавить вас пару раз можливості знайти оплачувану роботу на літо, але зате позбавить від серйозних проблем у майбутньому.

Зверніть увагу на те, що відсутність трудового договору або контракту робить вас потенційною жертвою для нечистоплотного роботодавця. Вам можуть не виплатити зарплату або ж виплатити її не повністю. Щоб уникнути подібного ризику, улаштовуйтеся неофіційно на роботу тільки в ті місця, в яких ви впевнені.

Переваги: ​​в більшості випадків хороша зарплата, гнучкий графік. Ось чому багато хто прагне знайти роботу і заробіток на літо в цій сфері.
Недоліки: роботодавець може відмовитися наймати працівника всього на пару місяців, ризик бути обманутим у разі неофіційного працевлаштування.

Профільна робота

Якщо ви шукаєте роботу не стільки заради заробітку, скільки для перспективи на майбутнє, то перераховані вище варіанти вам явно не підійдуть. Більш розумним буде підшукати роботу в тій галузі, з якою ви і зв’яжете своє життя надалі. Ось чому, розмірковуючи, де знайти роботу на літо, розгляньте варіант стажиста відповідного спеціаліста.

Наприклад, якщо ви вчитеся на юриста, то робота помічником адвоката принесе вам і практичні знання, і хороші знайомства. І те, й інше однозначно зможе стати в нагоді. Правда, такий варіант часто виявляється зовсім неприбутковим, але ж головна цінність у придбаних знаннях, чи не так?

Переваги: ​​хороший старт для майбутньої кар’єри в обраній галузі.
Недоліки : найчастіше невелика зарплата, повний і нерідко завантажений робочий день.
сезонна робота

Мабуть, самий цікавий варіант для тих, хто хоче знайти тимчасову роботу на літо. І так уже склалося, що саме про сезонні роботи студенти згадують в останню чергу.

Літо — пора відпусток. А це означає, що у ваше місто напевно приїжджають туристи, які із задоволенням прогулюються вулицями і вивчають пам’ятки. Навіть самому маленькому містечку, як правило, є, чим похвалитися. А тому ви можете взятися за цікаву справу — проводити для приїжджих екскурсії.

До інших видів сезонних робіт можна віднести продаж сувенірів і прохолодних напоїв, роботу в парках і зонах відпочинку, плетіння косичок на замовлення й не тільки. Все залежить від вашого місця проживання, умінь і, звичайно ж, фантазії.

Переваги: ​​гідна оплата праці, гнучкий графік.
Недоліки : прибуткова робота всього пару місяців в році.

А якщо ви мрієте влітку не тільки попрацювати, а й отримати можливість з’їздити за кордон, подивитися інші країни, познайомитися з новими, цікавими людьми, то вам пряма дорога в волонтери. Як знайти роботу волонтерам за кордоном, чим можуть займатися волонтери, в яких корисних проектах брати участь — про все про це можна прочитати в статті про волонтерство за кордоном на сайті sympaty. net.

Таким чином, знайти цікаву оплачувану роботу на літо не так вже й важко. Найголовніше — визначитися з тим, чого саме від можливої ​​роботи ви чекаєте





Укрепить мышцы живота после операции. Физ упражнения при грыже живота. Лечебные травяные ванны.

Як знайти роботу на літо?

Як знайти роботу на літо?
Рубрика: UA.