Як змусити хлопця бігати за тобою

Коли стабільні відносини заходять в глухий кут, хлопці, як правило, починають задивлятися на інших дівчат без всякого сорому. У цей момент перед багатьма дівчатами постає питання, як змусити хлопця бігати за тобою. Але не так все і просто…

Щоб повернути колишню захопленість в такому випадку, а так само якщо потрібно спочатку зацікавити хлопця, необхідно дотримуватися певних дій, які на психологічному рівні викличуть у хлопця бажання «побігати» за дівчиною і постаратися домогтися її прихильності у що б то не стало.

Як би дивно

це не звучало, але для того, щоб хлопець знову став бігати за тобою, можна спробувати на деякий час залишити його у спокої і не набридати постійними дзвінками і вимогами частих зустрічей. Цей метод ефективний, якщо ви хочете повернути колишнього хлопця. Вільний час можна присвятити собі коханій: зустрічатися з подружками, ходити на вечірки, записатися в спортзал, на танці, а також почати вивчати те, про що ти давно мріяла, і безліччю інших приємних справ, сприяють самовдосконаленню або звичайного відпочинку
від щоденної суєти. Дистанціювавшись таким чином від хлопця, ти даси йому можливість відчути, що значить бути без тебе. У 90% випадків хлопець, проаналізувавши свою життя без коханої дівчини, розуміє, що воно стало не такою вже радісною, а тому починає заново домагатися прихильності своєї дівчини усіма доступними способами.

Якщо хлопець звик до тебе, розслабився і вже не проявляє колишнього запалу в відносинах, а так само в тому випадку, якщо потрібно зацікавити нового хлопця, перебуваючи у великій компанії, можна скористатися небезпечним, але ефективним методом — змусити хлопця ревнувати. Намагайтеся активно фліртувати з іншими хлопцями і взагалі постійно знаходитися в центрі чоловічої уваги. Твій постійний хлопець обов’язково зверне увагу на те, що його дівчина користується успіхом у чоловічої статі, і зробить висновок, що такими темпами тебе можна і втратити, що стимулюватиме його до активним залицянь з новою силою. Однак, цей прийом потрібно застосовувати дуже обережно, адже у занадто ревнивого хлопця він може викликати підозри і недовіра, що ще більше відштовхне його від тебе. При бажанні залучити нового хлопця, подібний метод спрацьовує в більшості випадків, адже хлопець несвідомо починає думати, що ти особлива, крім того, в ньому прокидається здоровий дух суперництва за дівчину, від якої в захваті всі його друзі і знайомі чоловічої статі.

Як відомо, всі хлопці «люблять очима», а тому зовнішній вигляд дівчата має для них дуже велике значення, тому якщо ви роздумуєте над тим, як сподобатися хлопцю, займіться своєю зовнішністю. Постійний хлопець може охолонути до тебе з-за того, що ти перестала ретельно стежити за собою: фарбуватися і одягатися так само, як в перший місяць ваших зустрічей, або ж набрала пару-іншу зайвих кілограмів. У такому випадку потрібно трохи підкоригувати свій зовнішній вид, приділивши особливу увагу красивому одягу, охайній зачісці і макіяжу і, в разі необхідності, фізичним вправам. Побачивши свою дівчину колишньої красунею, у хлопця обов’язково відновиться інтерес до її завоювання. Нового хлопця також можна залучити за допомогою ефектної зовнішності, і при цьому не обов’язково бути ідеальною красунею, досить просто знайти свою родзинку, яка виділить тебе з натовпу інших дівчат.

Цей спосіб більше підходить для того, щоб зацікавити нового хлопця і змусити його бігати за собою, однак, може подіяти і на постійного бойфренда, якщо ви зустрічаєтеся не надто довго. Суть гри «жарко-холодно» полягає в тому, щоб наближати, то віддаляти хлопця від себе. До наприклад, кілька днів можна дзвонити хлопцю буквально щогодини, цікавитися всіма його справами, запрошувати на побачення і взагалі виявляти всіляку ініціативу, а протягом наступних кількох днів, навпаки, не дзвонити і самої ігнорувати його дзвінки, перестати цікавитися тим, що у нього нового, і відмовлятися від зустрічей під будь-яким приводом. Потім цикл можна повторити, і неодноразово. Як правило, через кілька подібних чергуються періодів у хлопця починає буквально «зривати дах» і він готовий зробити що завгодно, тільки б дівчина поводилася з ним так, як «жаркі» дні.

Щоб хлопець почав бігати за тобою і активно доглядати, можна стати його дівчиною мрії. Для цього обов’язково потрібно довідатися якомога більше подробиць про те, яких дівчат віддає перевагу цей хлопець: якими якостями вони повинні володіти, ніж захоплюватися тощо. Якщо у тебе є можливість роздобути таку інформацію, то можна скористатися для того, щоб максимально наблизити себе до образу ідеальної дівчини для тебе цікавить хлопця. Однак, у цього способу є один істотний недолік — необхідність прикидатися, що пізніше може самим негативним чином позначитися на ваших відносинах. Якщо ж потрібно підкоригувати в собі тільки невеликі особливості, то можеш радіти, адже ти знайшла свою «половинку».

Всі перераховані вище методи можна використовувати як в повній мірі для того, щоб хлопець дійсно почав бігати за тобою, так і в дозованих кількостях для освіження постійних стабільних відносин.

Сколько хлеба нужно человеку в день. Ванночки для ног с шалфеем. Занятия с гантелями для подростка.

Як змусити хлопця бігати за тобою

Як змусити хлопця бігати за тобою
Рубрика: UA.