Як захистити себе від чоловічого насильства

Як захистити себе від чоловічого насильства?

Чоловік — тиран

Психологічна статистика говорить про те, що майже кожна жінка в своєму житті хоча б раз стикалася з чоловічим насильством. Це може бути фізичне насильство, словесне приниження чи просто деспотичне і авторитарне поведінка чоловіка. Будь-який вид приниження згубно позначається на жіночій самооцінці, впевненості, активності, а значить, негативно впливає на всі сфери її життя. Що рухає такими чоловіками, чому жінки не поспішають від них йти, і як захистити себе від чоловічого

деспотизму?

Перший і найголовніший крок до свободи у жінки, яка пережила насильство — це усвідомлення чоловічий деспотичності як наслідку неповноцінності, слабкості чоловіки. Вселяється і залежні жінки часто думають, що авторитаризм і деспотичность — крайня ступінь, свого роду побічний ефект справжньої мужності. Однак у більшості випадків за допомогою показного деспотизму чоловік компенсує власну невпевненість і закомплексованість. Не добившись успіху на роботі, в особистому житті, самореалізації,

компанії друзів чоловік намагається хоч якось продемонструвати собі і оточуючим те, що він «справжній мужик» . А найлегший шлях для цього — принизити слабшого і беззахисного перед ним.

Чоловіче насильство
Часом здається, що немає виходу з цієї непростої ситуації…
Але чому беззахисного? У сучасному суспільстві будь-яка жінка може захистити себе у випадку психологічного насильства і звернутися за допомогою у важких випадках чоловічого деспотизму. Але тут вступає в силу маніпуляція жіночої емоційністю. Чоловік — тиран може емоційно прив’язувати до себе жінку за допомогою рідкісних періодів ніжності ( «значить, він може бути іншим, варто тільки почекати або вести себе з ним краще, щоб він був таким завжди «). В іншому випадку деспотичний чоловік максимально знижує самооцінку жінки, і вона починає вважати, що заслуговує таке ставлення. А якщо й ні, то кращого чоловіка все одно не знайти. Тому що вона його не варта, кращих чоловіків не буває, та й типовий жіночий страх змін бере своє.

Отже, адекватна самооцінка і впевненість у собі — краще протидія деспотизму і профілактика випадків чоловічого насильства. Впевнену і самодостатню жінку деспотичні чоловіки завжди будуть обходити стороною, адже тут їм нічим поживитися, тільки щира близькість і повага можуть залучити таку жінку. А невпевнені, зайво сентиментальні і залежні від думки оточуючих дівчата ризикують попастися на гачок, адже деспотичні чоловіки — справжні майстри тиснути на жалість, і маніпулювати жертвою.

Луковый компресс для ног. Лфк для живота ребенка. В чем преимущества замужества.

Як захистити себе від чоловічого насильства

Як захистити себе від чоловічого насильства
Рубрика: UA.