Як завоювати дівчину або зробити щоб дівчина стала твоя

Джентельмен

Завоюванням дам в раніше займалися шляхетні лицарі. На честь дам влаштовувалися турніри. Ламалися списи і мечі! Гриміли обладунки… Але ось пішли часи лицарської романтики і настав вік Інтернету, мобільних телефонів і комп’ютерів. Тепер питання «як завоювати дівчину?» Вирішується не мистецтвом ведення фізичної боротьби із суперниками, а мистецтвом погляду, дотику і поведінки з дівчиною. Отже, давай докладніше зупинимося на останньому.

* Як завоювати дівчину. Відповідь перша: «Будь чистим і охайним».

Кожен

боєць любовного фронту зобов’язаний добре пахнути, пристойно виглядати. Не пий перед побаченням пива, навіть для хоробрості. Від цього залежить комфортність вашого спілкування з дівчиною і її готовність до фізичного зближення. Спочатку усунь те, що може відбити до тебе інтерес, а потім вже думай про те, як завоювати дівчину.

* Як завоювати дівчину. Відповідь друга: «Розвивай власну впевненість».

Чітко розумій, на прояв яких бажань ти маєш природне право як чоловік. Ніколи не вибачайся за

свої чоловічі бажання. По тобі повинно читатися те, що у тебе в житті все добре. Якщо навіть і погано, то кріпися, і не показуй цього. Зараз час важке. Скаржників не люблять. Жінка шукає надійну опору, тому, будь сильним.

Наміть собі мету і йди до неї. Але гнучко. Чи не напирай. Коли будеш домовлятися про зустріч, то чітко називай час і місце побачення. Не запізнюйся. Будь в міру ввічливий і товариський.

* Як завоювати дівчину. Відповідь четверта: «Не приділяй їй багато часу».

Уяви, що ти-десерт. Ти розважаєш, водиш в кіно, бари, ресторани. Співаєш солов’єм. Розповідаєш три тисячі історій. І так кожен вечір… Після тижні вживання десерту будь-якій дівчині стане погано. Тому скористаємося прийомом успішних продажів: дамо дамі все спробувати, але не будемо нічим балувати. Було б не погано підняти свій загальноосвітній рівень. Переглянь вірші поетів-класиків. Вивчи кілька віршів напам’ять. Це дуже допомагає. Ти покажеш дівчині культурною людиною. Не розкривай всі свої таланти відразу. Нехай дівчина дізнається всі твої найкращі якості поступово, з часом. Так ти будеш постійно її чимось дивувати. Якщо на першому побаченні вона дізнається що ти і музикант, і спортсмен, і поет, і художник, і танцюрист в одній особі, цього буде занадто багато для сприйняття. Вона просто втомиться дивуватися, а то й взагалі в порівнянні з тобою відчує комплекс неповноцінності.

* Як завоювати дівчину. Відповідь п’ятий: «Зроби нестандартний вчинок».

Їх можна придумати скільки завгодно. Наприклад. Перед побаченням в парку, заховай десь у кущах пляшку вина і келихи. Коли ви будете проходити повз кущів, дістань цей сюрприз і підніс дамі келих божественного напою. При зустрічах тобі потрібно пам’ятати, що побачення з дівчиною це не політ на Місяць. Це зустріч двох звичайних людей з плоті і крові. Хлопець, ти знаєш вже багато. Вперед за орденами. Але якщо раптом тобі в тебе не получиться завоювати фортецю чийогось серця, то обов’язково приходь до нас на тренінг. Тренери швидко навчать тебе домагатися від дівчат того, чого ти хочеш.

Идеалы красоты в разные эпохи презентация. Лфк после операции на брюшной полости. Охарактеризуйте идеал прекрасного человека в разные эпохи.

Як завоювати дівчину або зробити щоб дівчина стала твоя

Як завоювати дівчину або зробити щоб дівчина стала твоя
Рубрика: UA.