Як виспатися, як добре спати. Організм відпочиває перед сном — ч.2

Як виспатися протягом ночі, та добре спати? це питання завжди турбує багатьох людей, які після важкого сну прокидаються вранці і відчувають втому. Основна причина — організм не відпочив. Тому ми розповідаємо як краще виспатися під час сну.

Початок порад про те, як виспатися читайте в частині 1 — як краще спати, щоб виспатись. Організм відпочиває перед сном ч.1

Занадто м’які матраци посилюють біль в спині. Тому варто знати як вибрати найкращий матрац для сну. В даний час з’явилися подушки і матраци з «пам’яттю»: вони зберігають

правильну форму під кожну людину. Кращий сон: у положенні плоду в утробі, або витягнувшись на весь зріст, але на боці (так обмежується навантаження на спину). Сон на животі викликає прогин у хребті і тиск на нижню частину спини.

Постільна білизна та ліжко

Наповнення ковдри і подушки може також впливати на якість сну. Зокрема, в холодну погоду синтетичний наповнювач буде відбивати тепло і тримати голову в теплі. Лаванда заспокоює нервову систему і сприяє розслабленню. Так що подушки з додаванням

лаванди — прекрасний спосіб виспатися за ніч.

Для тих, хто зазвичай прокидається від спеки, існують постільні речі, які реагують на температуру тіла. За ніч людина втрачає з потом до 500 мл води, а це також може призвести до порушень сну. Якщо є можливість, то краще тримати вікно трохи відкритим, щоб потрапляв свіже повітря. Якщо ліжко ділиться з кимось ще, то слід подбати про великий ковдрі, щоб не прокидатися розкритою. Ліжко має бути на 10-15 см довший вашого росту, а простирадла — 100% бавовна.

Підйом!

Пробудження в один і той же час кожен день тільки поліпшить якість сну. І це стосується вихідних! Не варто валятися до обіду, сподіваючись відіспатися: буде тільки гірше згодом. Щоб не заснути знову після дзвінка будильника, необхідно заводити кілька штук і ставити їх подалі від себе, щоб не можна було натиснути на нього машинально.

Вранці необхідно розбудити свій розум: послухати радіо, новини або змусити себе думати про наступив дні, що чекає попереду. Якщо вранці ще темно, то і пробудитися буде складніше. Тут допоможе приліжкова лампа, яку слід включити відразу після пробудження. В даний час є моделі з таймером.

Занятия для мальчиков с гантелями. Мазь кросс. От икоты массаж.

Як виспатися, як добре спати. Організм відпочиває перед сном — ч.2

Як виспатися, як добре спати. Організм відпочиває перед сном — ч.2
Рубрика: UA.