Як вилікувати гайморит

З цим захворюванням, яке характеризується запаленнями придаткових пазух носа у верхній щелепі, знайомі багато. Зазвичай гайморит виникає після сильного нежитю або якщо у людини багато каріозних зубів. Але також зустрічається і при алергії. Як вилікувати гайморит, ми розповімо тобі в цій статті.

Лікарська терапія

Гайморит повинен лікувати тільки лікар. Саме він підбере всю необхідну фармакотерапію, яка буде ефективна в тому чи іншому випадку. Адже, гайморити дуже підступні і мають багато видів.

І все ж, головною метою лікування гаймориту

медикаментами є зниження запалень пазух носа, зменшення болю і тиску, зниження алергічної реакції і, звичайно ж, усунення інфекції.

Тривалість проведення антибактеріальної терапії від гаймориту зазвичай залежить від типу ліки і тяжкості інфекції. Іноді, гайморит здається вже через 4-5 днів, в інших же випадках приймати лікарські препарати доводиться навіть кілька місяців.

Методу пункції пацієнти зазвичай дуже бояться. Всі через страх болю і елементарного незнання. Як кажуть медики, це

дуже ефективна і проста процедура. Під час процедури фахівці беруть тонкий шпатель з ваткою, яка просякнута розчином лідокаїну для знеболювання. Така процедура зазвичай приносить пацієнтові велике полегшення.

Лікування гаймориту лазером

Найчастіше такий метод лікування використовується для запущений форм гаймориту. Лазер — безболісна процедура, яка проводиться з високим рівнем стерильності. Її мета — знищити патогенну мікрофлору в носових пазухах. Таким чином, йдуть набряки та запалення. І ніяких рубців.

Найбільш поширеним методом є прогрів пазух. Робити це можна за допомогою хлібного або м’якушки варених яєць. Інші народні цілителі ж радять промивати ніс розчином йоду або використовувати для лікування гаймориту саморобні краплі. Вони можуть бути складені на основі редьки, соку алое і каланхое, цибулі та часнику.

Як вилікувати гайморит знають і цінителі чайного гриба. Його треба нагріти до температури в 40 ° C в емальованому посуді. Далі просочити настоєм марлеві тампони і помістити їх в ніздрі. Міняти тампони необхідно кожні півгодини протягом 8 годин ( 3-4 дні) .

Лікує гайморит і мед. Таке лікування варто проводити за допомогою медових інгаляцій. Для їх проведення треба всього лише підігріти воду. Далі поклади на неї пару ложечок меду. Накрити рушником і дихай так через ніс до тих пір, поки вода зовсім не охолоне. Повтори процедуру мінімум 5 разів.

Укрепить мышцы живота после операции. Физ упражнения при грыже живота. Лечебные травяные ванны.

Як вилікувати гайморит

Як вилікувати гайморит
Рубрика: UA.