Як вийти заміж після 30

Як вийти заміж після 30
На перший план виходять кар’єра і досягнення стабільного матеріального становища. А це, в свою чергу, не залишає на особисте життя ні сил, ні часу.

Та й відносяться тепер до самотнім жінкам за 30 зовсім по — іншому. Вони вже не викликають жалю і бридливого презирства з боку громадськості. Бути самотньою не соромно. Однак якщо ви все ж спантеличені проблемою заміжжя, то сьогодні ми розповімо, як вийти заміж після 30 років.

Що заважає вийти заміж

Щоб знайти чоловіка і створити щасливу сім’ю, треба починати

з себе. Перерахуємо деякі психологічні фактори, які заважають жінці перемогти в боротьбі за особисте щастя.

Завищені вимоги

У першу чергу, вибір супутника життя після 30 років ускладнюється тим, що дама вже відбулася як особистість, і у неї з’явилися певні вимоги до чоловіків. Вона дивиться не тільки на зовнішність і на реакцію свого організму на того чи іншого представника протилежної статі.

Жінку цікавить соціальний статус потенційного чоловіка, його матеріальне становище, ставлення

до дітей, кругозір і світогляд. А це значно звужує коло можливих кандидатів в чоловіки.

Тому, якщо ви хочете все ж знайти чоловіка, то список переваг доведеться скоротити як мінімум удвічі. Орієнтуйтеся не так на гаманець і соціальне становище, а на відчуття душевного комфорту, яке виникає або не виникає при спілкуванні з тим чи іншим чоловіком.

Внутрішні установки

Ще один психологічний фактор, який заважає заміжжя — установка: я обов’язково повинна знайти собі чоловіка. Це накладає відбиток і на характер, і на зовнішність. У такої жінки погляд стає тим, хто шукає, він сигналізує чоловікам, що дама шукає не коханого, а чоловіка. І чоловіки лякаються, намагаються триматися від такої жінки подалі.

Відпустіть ситуацію, зніміть установку і ставитеся до оточуючих вас чоловікам як до тих, з ким можна приємно провести час. Шукачки пригод набагато частіше залучають чоловіків, ніж ті, у кого на обличчі написано » Шукаю чоловіка». Чоловіки — мисливці за визначенням, і тому лякаються і тікають, коли розуміють, що полювання оголосили на них самих.

Конфлікт протиріч

Наступний фактор — внутрішні протиріччя. З одного боку, дама мріє про сім’ю, але з іншого — у неї вже усталені звички, з якими складно розлучитися. Запитайте себе : а чи готові ви мінятися, підлаштовуватися під іншу людину, від чогось відмовлятися? І дайте відповідь на ці питання максимально чесно. Одна справа — абстрактна мрія, і зовсім інша — ясне розуміння того, через що вам доведеться пройти.

Дуже часто жінки самі на підсвідомому рівні відштовхують від себе потенційних чоловіків, коли розуміють, що заради чоловіка треба буде чимось пожертвувати. Так що має сенс займатися пошуками чоловіка тільки в тому випадку, якщо ви насправді хочете знайти сім’ю, а не просто змінити свій статус самотньої жінки на становище заміжньої дами.

Занижена самооцінка

Багато жінок вважають, що якщо їм до 30 років не вдалося влаштувати своє особисте життя, то вони » браковані » . Навіть якщо у них насправді все просто чудово: є своє житло, міцна кар’єра, пристойна зарплата, багато друзів і маса захоплень. У підсвідомості живе комплекс : зі мною щось не так.

І виходить замкнене коло. Жінка не любить і не цінує себе, а значить, її не люблять і не можуть оцінити по достоїнству навколишні чоловіки. Вчіться пишатися будь-якими своїми досягненнями. І не забувайте розповідати про них усім, хто знаходиться поруч з вами. У людей має скластися враження, що ви — розумниця, красуня, успішна у всіх сферах свого життя. Ні сім’ї? Так не боляче — то й хотілося! Це не ваші проблеми, а тих, хто вас упустив. Поміняйте погляд на свою самотність, і навколишні змінять ставлення до вас.

Де знайомитися

Транспорт, вулиця

Взагалі, знайомитися можна, де завгодно. Забудьте про стереотип : порядні жінки на вулиці і в транспорті не знайомляться. Ще як знайомляться! Яка різниця — де, якщо підійшов до вас чоловік виявився чарівним та привабливим.

Інша справа, що не варто з ним тут же вирушати в сумнівні заклади або вже тим більше — до нього в гості. Вибирайте для перших побачень місця, які ви дуже добре знаєте, і в яких знають вас.

Кафе

Гарне місце для знайомства — кафе, розташоване недалеко від вашого будинку або роботи. Заведіть собі милу звичку хоча б пару раз на тиждень пити там каву (чай) . Тільки приходити в кафетерій рекомендується в гордій самоті, а не з натовпом подружок.

Сідайте за один і той же столик, пийте замовлений напій, читайте або робіть замітки в блокноті. Справа в тому, що в кожному закладі є свої завсідники, і вони охоче йдуть на контакт з тими, хто регулярно з’являється на » їх» території. Природно, ми не говоримо про тих, хто приходить в бар » пропустити чарочку » . Робіть ставку на чоловіків, які, як і ви, забігають випити чашечку кави або перекусити.

Ваш будинок

Проаналізуйте ваших сусідів. Напевно у вашому домі живе неодружений чоловік відповідного вам віку. Так чому б ні познайомитися з ним ближче? Посміхайтеся, вітайтеся, запитуйте ради або просите про допомогу. Не соромтеся виявляти розумну ініціативу. Однак тут є один нюанс: якщо ви не впевнені, що цей чоловік готовий на зближення, то не варто відверто його зваблювати. Вам же не потрібні плітки?

Фітнес — клуб

Фітнес — клуб — відмінне місце для знайомства. Ось тільки треба враховувати два фактори. Перший : ваша фізична форма. Якщо вона не на висоті, то вам навряд чи вдасться привернути увагу чоловіків. Ті, хто ходять на фітнес, апріорі орієнтуються на хорошу фігуру. Вони самі ліплять своє тіло, а значить, не сприймають товстушок як потенційний об’єкт для залицянь.

І другий фактор: мало просто ходити у фітнес — клуб і » стріляти » там очима. Вам треба знайти спосіб відрізнитися від всіх інших жінок. Знайомство у фітнес — клубі завести можна з простого обговорення того ж клубу або компліменту фігурі чоловіка. Найчастіше чоловіки самі проявляють ініціативу, як тільки ви дасте їм зрозуміти, що ходите в клуб регулярно і одна.

Інтернет

Численні » електронні свахи » пропонують свої послуги тим, хто мріє про заміжжя. І їх клієнтські бази часто складаються з людей, яким за 30. Це виправдано. Адже дорослим і таким, що відбувся людям просто ніколи шукати собі пару самостійно. І вони звертаються за допомогою в шлюбне агентство. Стати клієнткою такий » свахи » , і у вас з’явиться вибір.

Варто спробувати і сайти знайомств, але вибирайте з них платні з хорошою репутацією і максимально пристойні. Там дійсно більше чоловіків, ніж жінок, і ваші витрати на такий сайт цілком можуть окупитися хорошим шлюбом. Тільки не чекайте, що вам буде просто знайти на такому сайті «свою долю» , доведеться витратити багато сил і часу. Більш того, кожна невдача небезпечна серйозною розчаруванням

Старі друзі

Це, звичайно, не місце для знайомства, однак від старих друзів може бути подвійна користь. По-перше, вони можуть вас з кимось познайомити. А по-друге, з друзів дитинства виходять відмінні чоловіки. Згадайте, з ким у вас були теплі і довірчі відносини. І починайте обдзвонювати чоловіків, які багато років тому смикали вас за кіски.

Безумовно, у переважної більшості вже є дружини і діти, але, швидше за все, знайдуться і холості (або вже розведені ) . Запрошуйте їх у гості, але не всіх відразу, а поодинці. Чоловіки, як це не дивно, народ сентиментальний. Їм буде приємно поспілкуватися з подругою дитинства, згадуючи золоте і безтурботний час. І якщо розмова вийде душевний, то через якийсь час цілком може послідувати і продовження.

А взагалі, пошук чоловіка — це робота. І займатися цим треба постійно, а не від випадку до випадку. Передивіться своє життя, міняйте коло спілкування, частіше вибирайтеся в люди. Так що, переконавшись, що ви дійсно готові до шлюбу і хочете знайти гідного супутника життя, не лінуйтеся витратити час і сили на його пошуки. І, звичайно, любите себе, і тоді інші будуть любити вас.

Красота с хорошим вкусом. Уфз зарядка для студента. Красота в различные эпохи.

Як вийти заміж після 30

Як вийти заміж після 30
Рубрика: UA.