Як вибрати тостер — на що звертати увагу

Тостер можна назвати одним з кращих винаходів. Він не тільки створює більш комфортне перебування на кухні і полегшує приготування їжі, але і може порадувати своїх володарів смачними хрусткими тостами рано вранці.

Пристрій тостера вкрай просте: він оснащений лише однією головною кнопкою — кнопкою пуску. Однак це зовсім не означає, що питання про те, як його вибрати — неактуальне і всі моделі будуть виконувати свою роботу однаково добре.

Ця характеристика залежить головним чином від кількості одночасно що готуються тостів. Згідно

з цими параметрами, прийнято розділяти тостери на дві категорії: ті, що дають можливість приготувати 2 тосту, і ті, що вміщують в себе 4 шматочки хліба. Для одноосібного користування прекрасно підходить невеликий тостер. Якщо передбачається купівля приладу для сім’ї, то краще вибрати той, що підсмажує більшу кількість шматочків.

Матеріал
Корпус тостера може бути виконаний з пластика або металу. Особливих відмінностей у функціоналі немає, тому як вибрати його за цими критеріями залежить від особистих

переваг споживача.

Потужність приладу
В середньому, потужність може варіюватися в межах 600-1600 Вт Найбільш оптимальним варіантом буде середній показник.

Управління
Згідно цій характеристиці, прилад може бути трьох типів: — На ручному управлінні — Напівавтомат — Автомат Щоб приготувати тост в приладі з ручним керуванням, доведеться контролювати процес підсмажування від початку до кінця. Недолік полягає в тому, що несвоєчасне витяг тостів призводить до їх згорянню. Напівавтомат може проконтролювати час приготування, однак виймати тости доведеться власноруч.

Термостат
Наявність цієї функції дає можливість регулювати ступінь обсмаження. Найчастіше передбачається 6 ступенів.

Піддон
Така дрібниця, як зручно знімається піддон може дуже полегшити чистку приладу від накопичених крихт.

Дамы на отдыхе. Способы иммобилизации. Маска для зрелой коже.
Як вибрати тостер — на що звертати увагу
Рубрика: UA.