Як вибрати світильник? Секрети якості

Сучасна мода піклується про наше зорі: сьогодні вважається, що світ ні в якому разі не повинен бути прямим і яскравим, його слід м’яко розсіювати — ховати за біле матове скло.

Як вибрати світильник?

Серед форм світильників ось уже кілька років лідирують різні плавні геометричні фігури: кулі, кола, півсфери, злегка округлені трикутники і квадрати. Так, наприклад, якщо вам не по кишені натяжні стелі з вбудованим освітленням, ви можете купити плоску люстру-млинець з матового білого скла великого діаметру, і вона ідеально вирішить вашу

проблему. Якщо ж ви хочете прикрасити кімнату додатковими світильниками, придбайте кілька світних геометричних фігур і розташуйте їх в потрібних місцях. Приміром, дуже декоративно абсолютно в будь-якому інтер’єрі виглядають світяться білі кулі.

Їх можна прикрасити в стилі хенд-мейд: наклеїти камінчики, стрази, насіння, шматочки тканини. Якщо при цьому знати міру і проявити смак, то вийде унікальний по дизайну предмет. У тому ж стилі виступають все ще популярні світильники з білої рисового паперу:

підлогові, настільні, підвісні. Вони теж ідеально вписуються в будь-який сучасний інтер’єр.

Який світильник вибрати: хай-тек

На думку багатьох дизайнерів, найбільш підходящий матеріал для сучасних світильників — метали типу алюмінію або дюралюмінію. Стиль, в якому виконано більшість подібних освітлювальних приладів, найправильніше визначити як хай-тек. При цьому знову-таки не обов’язково, щоб у ньому був витриманий весь ваш інтер’єр. Незважаючи на те що сам хай-тек в чистому вигляді в житлових квартирах не прижився, включати в інтер’єр деякі його елементи як і раніше модно. На щастя, стилів, легко приймають світлі металеві об’єкти, достатньо.

Звичайні маленькі настінні лампочки, торшери і абажури в стилі металік, світлові елементи, розташовані на шинних конструкціях, можуть без праці розчинитися практично в будь-якому оточенні, будь то прозорий інтер’єр у дусі мінімалізму або популярна сьогодні еклектика (змішання стилів) з етнічними елементами.

Як вибрати світильник, який вибрати світильник

Який світильник вибрати: класика

Класика в інтер’єрі завжди асоціювалася з багатством і розкішшю. Саме тому вона традиційно улюблена народом. Класичні освітлювальні прилади сьогодні також представлені на ринку і виглядають дуже спокусливо! Розкішні люстри з різнокольоровими відблисками в кришталевих підвісках. Затишні помаранчеві абажури з зворушливими бомбончікамі. Важкі, бронзового лиття канделябри зі свічками, як у середньовічних замках. На щастя, сучасна мода дозволяє пограти з предметами шикарною старовини, які можна використовувати в якості вкраплень. Припустимо, вам конче необхідна блискуча помпезна люстра. Немає проблем! Такий світильник буде виглядати дуже виграшно і святково на загальному тлі простого, лаконічного, спокійного інтер’єру. І, до речі, сполохи кольору на гранях кришталю напевно не тільки прикрасять вашу кімнату, але й принесуть безперечну користь здоров’ю в зимовий період, коли сонячні дні бувають так рідко.

Идеалы красоты в разные исторические эпохи. Упражнения по гимнастике с гимнастическим мячом. Упражнения после операции грыжи живота.

Як вибрати світильник? Секрети якості

Як вибрати світильник? Секрети якості
Рубрика: UA.