Як вибрати шафу-купе. Шафа — купе в деталях і тонкощах

Шафа — купе, коли ви вирішили купити або замовити собі шафу — купе, не поспішайте. А то може вийти як у одних моїх знайомих. Приходиш до них у гості і в коридорі стоїть гарна, величезна шафа — купе, а поруч з ним така ж по красі величезні двері. Саме поряд, так як вони вилетіли з напрямної в перші півроку після того, як їм змонтували шафу — купе. І ось тепер коштує вона поряд, мирно притулившись до стіни і виконує функцію великого дзеркала. І про який створення затишку в будинку може йти мова, якщо в будинку є поламані речі.

Як правильно

вибрати шафу — купе, щоб потім не виникло подібних проблем і непорозумінь, щоб ви не даремно витратили зароблені гроші?

Для початку краще всього скласти список «тонких місць» , і при виборі шафи — купе, узгодити з дизайнером або з тією фірмою, де ви будете замовляти або купувати шафа — купе, проходитися по кожному пункту окремо.

Перше: що зробити щоб вибрати шафу купе

Необхідно зрозуміти, що з роками і з появою в сім’ї нових нащадків, кількість речей розростається. Тому не обмежуйте

себе необхідними полицями і ящиками, а краще замовте шафу відразу більш містким.

Друге:що важливо при виборі шафи — купе

Пам’ятайте, що функцію задньої стінки, бічних панелей, дна і даху шафи — купе можуть виконувати стіни вашої квартири і підлогу.

Тут є один нюанс — стіни не повинні бути оброблені гіпсокартоном, так як гіпсокартон досить м’який матеріал і не витримає такого навантаження.

Третє: головне щоб вибирати шафу — купе

Зверніть увагу на механізм відкривання дверей.

Перший, він же найпоширеніша механізм відкривання, коли двері поміщена в металеву раму і рухається по спеціальному пазу на роликах.

Другий, менш поширений, але більш надійний, коли ролики рухаються по монорельсу.

Чому перший тип механізму менш надійний : якщо двері висока, ролик може зісковзнути з направляючою при сильному ударі ( що і відбулося у моїх знайомих ) , руху може перешкодити потрапила в паз пил або якийсь предмет. Пази потрібно буде постійно пилососити.

Другий варіант, це коли ролик рухається по монорельсу, хоча і дорожчий, зате ролик оснащений спеціальним пристроєм, який не дозволяє йому зісковзувати з рейки. Так само він захищений від потрапляння сторонніх предметів.

Четверта порада щоб вибирати шафу — купе

Зверніть увагу на профілі, по яких рухаються двері. Зазвичай вони двох видів — з алюмінію і зі сталі. Алюмінієва система більш безшумна, на вигляд більш акуратна, так як ролики заховані усередині ( у сталевої ролики розташовуються з внутрішньої сторони дверей ) . Відповідно, алюмінієва система дорожча.

Але є і мінус в алюмінієвій системі — вона менш довговічна, ніж сталева. Якщо сталева майже вічна, то алюмінієва прослужить вам від сили 5-7 років.

П’яте :

Матеріал, з якого будуть зроблені коліщатка ходової системи, дуже важливий. Якщо це метал, погоджуйтеся. Підійде і пластик з тефлоновим покриттям. Якщо ж коліщатка з чистого пластика — відразу ж відмовляйтеся, вони не прослужать вам і року.

Шосте :

Ширина розсувних стулок. Краще, якщо вона не буде перевищувати 1 метра. По-перше, і рухати такі двері незручно. По-друге, такі двері задоволена важка, навантаження підвищена і фурнітура швидко вийде з ладу.

Сьоме :

Ще до самого вибору шафи — купе подумайте і самостійно вирішите, з чого будете робити двері шафи, щоб дизайнер не нав’язав вам своєї думки, іноді зацікавленого в тому, щоб зробити ваш шафа дорожче.

Якщо робите дзеркальні двері, то краще такий шафа — купе робити в передпокої. Тоді простір буде розширюватися. Тільки важливо, щоб шафа не стояв навпроти водної двері. Якщо у вас саме такий випадок, то робіть шафа без дзеркал. Дзеркала навпроти вхідних дверей — поганий фен шуй квартири.

Так само не рекомендується робити дзеркала на шафу — купе, який розташовуватиметься в спальні навпроти ліжка. Дзеркала в спальні, особливо напроти ліжка, нічим не кращий фен шуй, ніж дзеркала навпроти вхідних дверей.

Не думайте, що двері шафи — купе найкраще робити дзеркальні. Зараз безліч різноманітних матеріалів і можливостей, наприклад той же матове і візерункове скло. А якщо у вас є ще й художній талант, то можна значно заощадити (адже найдорожчим в шафі — купе є двері, і чим двері простіше, тим дешевше весь шафа ) , зробивши звичайні двері з шпони, можна потім самостійно їх розмалювати або нанести фотографії так, як буде завгодно вашій душі.

Ванны из травяного настоя. Паровые ванночки из шалфея. Комплекс ритмической гимнастики для женщин.

Як вибрати шафу-купе. Шафа — купе в деталях і тонкощах

Як вибрати шафу-купе. Шафа — купе в деталях і тонкощах
Рубрика: UA.