Як вибрати мікрохвильову піч? Для лінивих

Мікрохвильова піч — пристрій, відсутність якого сьогодні є чи не моветоном. Мало хто в будні може дозволити собі приготування складного вечері. Як вибрати мікрохвильову піч?

Мікрохвильова піч — пристрій, відсутність якого сьогодні є чи не моветоном. Мало хто в будні може дозволити собі приготування складного вечері. А сніданку — тим більше.

Такі сучасні реалії: ми всі поспішаємо. Тому техніка, наділена функціями, заощаджують наш час, в особливій пошані. Вигода від придбання найпростішою мікрохвильовки очевидна: це швидке розморожування,

моментальне приготування нескладних страв і розігрів тарілки c вже готовими. Але залишимо базові, або соло (тільки мікрохвилі), свч-печі для хронічних поспішайок. Давайте звернемо свій погляд до мікрохвильовки, які адресовані тим покупцям, хто не проти покулінаріть хоча б на виходних. Как вибрати мікрохвильовку, Яку мікрохвильовку вибрати

Як вибрати мікрохвильову піч?

Оскільки мікрохвильова піч давно перетворилася на предмет побутової техніки, доступний всім, універсальні критерії,

на які варто звертати увагу при її покупці всьому повинні бути добре знайомі: це країна-виробник, марка, матеріали, обсяг камери, потужність, внутрішнє покриття, тип управління і, нарешті, функціональність і кількість режимів. На український ринок левова частка СВЧ-продукції поставляється такими великими компаніями, як LG, Samsung, Candy, Gorenje, Panasonic. Всі вони випускають великий модельний ряд.

Є базові агрегати з самим недорогим внутрішнім покриттям камер з емалі, потужністю від 700 Вт, механічним управлінням (поворотні перемикачі) і середнім об’ємом близько 20 л (в таку камеру цілком поміщається курка для розморожування) і вартістю від 2500 тисячі рублів. А є мікрохвильовки преміум-класу. Що ж вибрати? Відповідь очевидна: дотримуйтеся і в цьому випадку золотої середини.

Яку мікрохвильовку вибрати

До середнього класу відносяться два види пристроїв в ціновому діапазоні від 2 до 5 тисяч гривень. Перший — агрегати, оснащені грилем — ТЕНовим або кварцовим. Зустрічаються моделі, обладнані відразу двома грилями. Любителі соковитого, рівно прожареного м’яса та інших запікали страв обов’язково повинні звернути увагу на наявність конвекції (простіше кажучи — вбудованого вентилятора, рівномірно розподіляє по камері гаряче повітря), яка, втім, зазвичай включається в тріо «мікрохвилі + гриль + конвекція».

Варто пам’ятати, що ці функціональні доповнення збільшують навантаження на електромережу: загальна потужність такої мікрохвильовки — це сума потужностей всіх трьох складових, вона може досягати 4000 Вт

Велика ціна увазі більший об’єм камери (від 23 до 27 л) і діаметр поворотного столу, більш якісне внутрішнє покриття — нержавіюча сталь або біокераміка. А також наявність дисплея, що відображає кінцевий час приготування і годинник. Найпоширеніший тип управління, електронно-сенсорний, також реалізований у мікрохвильовках середнього класу. Звичайна комплектація доповнюється «захистом від дітей», блокуванням дверцят під час роботи пристрою і гратами для гриля.

Яку краще вибрати мікрохвильовку для лінивих

Однак якщо ви налаштовані на придбання автономного «кухаря», варто підготуватися до того, що вартість його буде перевищувати середньобюджетний діапазон. По-перше, такі мікрохвильовки, швидше за все, будуть оснащені пароваркою, що має на увазі наявність функції «Очищення парою»: участь господаря в мийці в цьому випадку обмежується наповненням спеціального контейнера водою, додаванням в неї миючого засобу і натисненням кнопки «Старт». Як вибрати мікрохвильову піч, Яку мікрохвильовку вибрати

Подальша очищення камери виконується парогенератором. Набір стандартних функцій («автоматичний розігрів», «автоматичне розморожування», «автоматичне приготування») доповнюється ще однією суттєвою опцією — «програмуванням приготування». Це означає, що ви самостійно зможете доповнювати список встановлених в пам’яті мікрохвильової печі рецептів.

Також пристрою вартістю від 3-4 тисяч гривень нерідко комплектуються спеціальною тарілкою на основі фериту, призначеної для функції «хрустка скоринка». Приготовлені на ній страви покриваються тієї самої смачної скоринкою, при цьому рівномірно прожарюючи і не підгорить. Ну і нарешті, в них включені такі додаткові функції як «зволоження парою», «видалення запахів» і розширений діапазон аксесуарів — від книги рецептів до грат, вертелів, піддонів, контейнерів для випічки та іншої спеціальної посуду.





Разная красота в разные эпохи. Свойства кожи лица. Закаливание физкультура.
Як вибрати мікрохвильову піч? Для лінивих
Рубрика: UA.