Як вибрати косметику правильно? Поради косметолога

У житті будь-якої представниці слабкої статі грандіозне місце займає косметика. Нехай одні люблять «природне личко» і користуються лише тушшю і губною помадою. Інші ж люблять «повний набір» і ні під яким виглядом не вийдуть з дому, не нафарбувавшись.

В даний момент питання як вибрати косметику правильно з різних косметичних засобів величезного вибору, що іноді буває складно призупинити вибір на чомусь одному. Не додає ясності і реклама — кожен засіб подається, як найефективніше та високоякісне, насправді ж обіцянки традиційно

далекі від дійсності.

Майже всі молоді жінки здійснюють велику кількість промахів, до того як відшукають саме той крем або ж саме ту помаду, які їм до смаку. Питання про те, як вибрати косметику правильно, турбує досить багатьох дам. У наслідку цього спробуємо виділити кілька критеріїв, на які варто звернути увагу в торговому центрі.

Для початку, в момент вибору косметики треба приділяти увагу її якості. Якщо її виготовлювач вам не відомий, набагато краще утримайтеся від покупки такого кошти. У

тому числі і якщо дане «супер-пупер» новинка, про яку сурмлять і по TV, і по радіо, і в метро. Спочатку упевнитеся в якості даного засобу з відгуків навіть у Webе. А краще всього — не проводити експеримент, а користуватися здавна перевіреним косметичним засобом від знаменитої фірми-виробника, нехай це не популярно!

Перед покупкою, неодмінно необхідно влаштувати пробу косметичного засобу на власній шкірі.

У спеціалізованих торговельних центрах для даної мети враховані всі умови, тобто людина має можливість доторкнутися, помазати, понюхати (у разі якщо потрібно). Найкраще, природно, робити ці проби в денний час, так як штучне освітлення не гарант досконалого вибору.

Коли з вибором вирішено (після підготовчої проби), треба звернути увагу на етикетку продукту, де має бути докладний опис і склад вхідних компонентів. Крім хімічних речовин, у високоякісній косметиці зобов’язані знаходитися і ще й корисні добавки: рослинні концентрати і вітаміни. Ці складові надають живильну і зволожуючу дію на поверхню шкіри, оскільки вважаються натуральними ранозагоювальні антиоксидантами. Але, якщо були випадки алергічних реакцій (навіть якщо причиною всього цього один єдиний компонент), то до це косметичний засіб обирати не варто.

Звичайно, косметика — це порятунок для прогресивних дам, але слід пам’ятати про вірний харчуванні. Переважно їсти побільше фруктів, лише необхідно бути обачними і перевіряти їх на присутність нітратів, які негативно позначаються на шкірі.

Успішних вам покупок, милі жінки! Залишайтеся чарівними — нехай правильно підібрана косметика надасть вам допомогу в цьому!

Повышенная растяжимость кожи это. Гимнастика после операции грыжи живота. Как укрепить стенки брюшной полости.

Як вибрати косметику правильно? Поради косметолога

Як вибрати косметику правильно? Поради косметолога
Рубрика: UA.