Як вибрати контактні лінзи

Зараз дуже популярні контактні лінзи, і всі, у кого хоч трохи засмучено зір мріє розлучитися з окулярами. Щоб мрія здійснилася, мало наявність бажання і грошей, обов’язково потрібна консультація офтальмолога.

Причин, за якими лікар випише вам лінзи може бути декілька:

    бажання зняти важкі окуляри і замінити їх легкими і малочутливими лінзами. при помітному погіршенні зору можлива швидка корекція за допомогою лінз. бажання змінити колір і відтінок очей. при зміні застарілої марки лінз на нову.

Якщо ви хочете, щоб носіння лінз

було комфортним обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем, він підкаже вам, як підібрати контактні лінзи.

    Перше на що потрібно звернути увагу-це радіус. Між рогівкою і лінзою повинен бути зазор, нормою вважається 0,8-1 мм. Це місце заповнене слізної рідиною. Відстань здається незначним, але воно відповідає за рухливість лінзи і чіткість зображення. Якщо радіус буде великий, то лінза буде нерухомою, що негативно впливає на стан очі. Другий критерій-діаметр. При жорсткій посадці лінза може пошкодити рогівку
    ока. Третім критерієм є розташування лінзи. Якщо лінзи будуть не центровані, то зображення буде не чітким. Це загрожує подальшим погіршенням зору. Критерій четвертий-вибір відповідних вам лінз. Від матеріалу лінз, залежить тривалість їх носіння.
    Звичайні контактні лінзи. Вони коректують зір і довговічні. У таких лінз невеликий вміст вологи і носять їх від 6 до 12 місяців. Контактні лінзи, що вимагають заміни. Їх носять приблизно три місяці, обов’язково потрібно знімати їх на ніч. Контактні лінзи з частою заміною. Термін носіння таких лінз становить від 3 до 5 тижнів. У них можна спати. Щоденні лінзи. Міняти їх потрібно щодня. Найбільший плюс цих лінз-це відсутність догляду за ними. Варто відзначити, що при підборі контактних лінз потрібно визначитися, для чого вони вам потрібні: для корекції зору або для зміни кольору очей.
Упражнения со скакалкой по художественной гимнастике. Ребенку исполнилось 6 месяцев. Стандарт талии.
Як вибрати контактні лінзи
Рубрика: UA.