Як вибрати епілятор

Всім відома фраза про те, що » краса вимагає жертв » , має пряме і безпосереднє значення на видалення зайвого волосся за допомогою епіляторів. Вибирають епілятор, який підходить саме Вам, можна зменшити больові відчуття до мінімуму. Просто необхідно знати, на які особливості слід звернути увагу при виборі епілятора.

Як вибрати епілятор

І так, перше критерієм при виборі епілятора звичайно є потужність. Потужність епілятора визначається наявністю однієї або декількох швидкостей. Епілятори з однією швидкістю вже не користуються попитом,

тому що вони призначені для одного типу волосся. А ось епілятори з двома або трьома швидкостями дозволяють якісно видаляти волосся як тверді, так і більш короткі і м’які. Не дивлячись на те, що епілятори з двома або трьома швидкостями коштують дорожче, ніж з одного, користуються вони набагато більшою популярністю і повністю себе виправдовують.

Наступним критерієм при виборі епілятора є кількість насадок. У комплекті з пристроєм місце можуть перебувати від однієї до трьох насадок. Ціна епілятора,

природно, залежить і від кількості насадок в комплекті. Епілятор з одного насадкою, вважається не дуже зручним жінкам, які починають використовувати епілятор вперше. Зазвичай це стандартна насадка, яка розрахована на якнайшвидше видалення волосся. Так само бувають насадки для початківців. У такій насадці щипчики розташовані рідко, що дозволяє спочатку використання епілятора зменшити відчуття болю. Але процес видалення небажаного волосся при використанні такої насадки займають у кілька разів більше часу, ніж при використанні стандартної. Третій вид насадок включають в комплект лише деякі епілятори. Це насадки для користувачів, які займаються епіляцією довгий час, їх шкіра вже звикла до больових відчуттів і вона не так чутливі. За допомогою цього виду насадок можна швидко і надовго видалити небажане волосся.

Якщо Ви боїтеся больових відчуттів, то епілятори з різними обеззброєння болю для Вас. У величезному сучасному асортименті епиляторов, Ви з легкістю знайдете епілятор з масажною насадкою, яка буде масажувати оброблювану ділянку, тим самим зменшуючи больові відчуття. Широко відомі епілятори з охолодженням. Такі епілятори заморожують шкіру, тим самим не тільки запобігаючи больові відчуття, але і не дають ранки кровоточити.

Упражнения с брюшной грыжей. Гимнастика при пороке сердца. Катать бутылку ногами.

Як вибрати епілятор

Як вибрати епілятор
Рубрика: UA.