Як вибирати молочні продукти: ТОП — 10 рекомендацій

Молоко, кефір, ряжанка… Вони корисні для здоров’я, стрункої фігури і гарної шкіри. Вибрати їх просто лише на перший погляд. Щоб не прогадати, дізнайся, на що потрібно звертати увагу при покупці.

Надійний виробник

Краще вітчизняний. Уважно читай етикетку. Серед добре себе зарекомендували — Білоцерківський молочний комбінат ( БМК ) . Це нове підприємство, побудоване «з нуля» у Київській області та обладнане за останнім словом науки і техніки. Його продукцію ти знайдеш під ТМ «Біла лінія» .

Натуральна сировина

Хороше

молоко — основа основ якості будь-якого молочного продукту. Тільки свіже справжнє молоко від перевірених постачальників, великих господарств Київської та Черкаської областей. І ніякого сухого молока, рослинних жирів, консервантів, барвників. Таким є одне з головних правил роботи БМК, яке підприємство втілює в життя з перших днів роботи.

Кращі інгредієнти

Білоцерківський молочний комбінат закуповує закваски у кращих світових виробників — датських компаній Chr. Hansen, Danisco. Вони створюють чистий

молочний смак улюбленого кефіру, сметани, йогуртів.

Сучасне обладнання

Збереження природного смаку і користі молока — завдання № 1 для високотехнологічного обладнання, яке управляється людьми дистанційно. Наприклад, для пастеризації молока на БМК використовується подвійна теплова обробка. Вона дозволяє знищити хвороботворні бактерії, і в той же час — зберегти білки і вітаміни.

Чистота виробництва

Погодься, навіть вдома не раз доводилося переконуватися, що будь-яка стороння мікрофлора загрожує молоку швидким скисанням. Тому вимоги до чистоти його виробництва повинні дотримуватися самим строгим чином. Так, на БМК пильно стежать за чистотою виробничого обладнання (його миють у 4 етапи після кожного розливу ) , упаковки, приміщень. Кришталево чистий навіть повітря!

Європейська якість

Ще 6 років тому, коли Білоцерківський молочний комбінат тільки замислювався, його проект створювався відповідно до директив Європейського Союзу. На підприємстві впроваджена система управління якістю і безпекою харчових продуктів НАССР. До того, ж БМК — один з двох молочних заводів, які вже сьогодні відповідають вимогам ЄС до якості продукції.

Багатство вибору

Одного разу сказати » Як смачно! » і далі вже не ламати голову над тим, який продукт вибрати. Це реально з продукцією ТМ «Біла лінія» . У її асортименті більше 30 позицій для правильного сніданку, перекусу, вечері та втілення твоїх кулінарних фантазій. Молоко, кефір, сметана, ряжанка, закваски, йогурти, зернистий сир… Це незмінно смачні, натуральні і безпечні продукти, представлені в різних варіантах жирності, різних форматах упаковки.

Еталон смаку

Рецептури продуктів ТМ «Біла лінія» суворо дотримуються, а готове молоко або сметану постійно дегустують, щоб переконатися : їх смак стабільно на висоті. Тому без вагань вибирай білоцерківський продукт, щоб влаштувати собі невеличке свято смаку.

Позиції на ринку

Цифри говорять краще за слова. За результатами продажів, ТМ «Біла лінія» — один з провідних брендів цільномолочного ринку в категорії продукції у ПЕТ — упаковці. Входить до трійки найкращих за пастеризованого молока і до четвірки лідерів — по кисломолочної продукції.

Виправданий вибір

Часті гості на БМК — іноземні делегації з усього світу. Їм з гордістю демонструють комбінат як візитну картку молочної галузі України. Після екскурсії та дегустації гості їдуть з найяскравішими і смачними враженнями від нашої країни. Важливе визнання для підприємства — великі замовники продукції. Серед них McDonald’s, який славиться своєю вимогливістю до постачальників. Для закладів мережі по всій Україні (а ще в Білорусі, Молдові, Азербайджані та Грузії!) Білоцерківський виробник постачає молочні суміші для морозива та молочних коктейлів.

Укрепить брюшную стенку. Идеалы человека в разные эпохи. Идеал человека в разные эпохи.

Як вибирати молочні продукти: ТОП — 10 рекомендацій

Як вибирати молочні продукти: ТОП — 10 рекомендацій
Рубрика: UA.