Як вибирати місце для побачення

Кому і як вибирати місце для побачення? Буквально днями ви познайомилися з приємним чоловіком чи чарівною жінкою. І вже поспішайте призначити йому / їй зустріч тет — небудь у затишному, тихому і безлюдному місці. Виникає одна проблема: » Куди піти? » Чоловіки задаються питанням : куди запросити дівчину, щоб не здатися банальним і нудним. Але частіше Питаються свою супутницю : «Куди б вам хотілося піти зі мною? » А вона повертає це питання чоловікові, немов граючи з ним в м’ячик : » ? Ну а ви куди хочете «

Хто вибирає?

Мені

здається, що чоловіки правильно ставлять це питання жінкам, тому що хочуть їм догодити і сподобатися, відповідно, і надають їм право вибору.

Жінки нерішучі й боязкі, як правило, самі не знають, куди можна піти, тому з задоволенням приймуть ваш варіант проведення побачення, якщо він не буде виходити за рамки пристойності.

Особи із завищеною самооцінкою, вимогливі і примхливі » потягнуть » вас в яке-небудь пафосне і дорогий заклад, де ви ризикуєте залишити половину своєї зарплати. Умовляти і торгуватися

з такими — марна трата часу.

Оригіналки поведуть вас захоплюватися яйцями Фаберже, » блакитним періодом » Пікассо або не менш оригінальними творами сучасного мистецтва. Якщо ви не розбираєтеся в тонких матеріях, вас забракують відразу. Втім, є дами — вчительки, вони прочитають вам цілу лекцію, запам’ятавши яку, ви зможете підробити гідом у групи іноземних туристів.

Бережіться спортсменок — екстремалок, вже вони — то чи не побояться перевірити вашу сміливість і витривалість. Можливі різні варіанти : від » покатаємося на велосипеді » до » давай стрибнемо на гумці з моста «. Врахуйте, що якщо ви відмовитеся, ніхто не порахує вас боягузом, але якщо ви погодитеся, то вас можуть вважати за свого, і » новий спосіб життя » вам забезпечений. Іноді краще відразу відмовитися, ніж потім шукати відмовки і виправдання. Хоча хто знає, може, ви знайдете свій кайф в такому екстримі.

Що ж дозволить нам дізнатися один про одного більше, заглянути глибше в очі один одному? Саме грамотно вибране місце для зустрічі.
Немає гіршого місця для побачень, ніж…

Кафе. Найпростіше і саме банальне місце для побачень — кафе. Це ні до чого вас не зобов’язує. Навіть у тому випадку, якщо чоловік заплатить за вашу чашку кави. Проблема в тому, що в кафе ви не зможете дізнатися про людину всієї правди. Зрозуміло, щось скаже про нього його зовнішність, його судження, манери, але факт в тому, що всі ми до пори до часу носимо маски. Особливо коли хочемо сподобатися іншій людині. Ми дуже стараємося, замість того щоб бути собою, і в цьому вся проблема. Парк. Квартира. Якщо чоловік пропонує вам зустрітися в парку поруч з його будинком або безпосередньо у нього вдома — навряд чи це ваш тип відносин. Ледачі чоловіки з обмеженими фінансовими можливостями, як правило, не прагнуть далеко від’їжджати від своєї квартири, не бажають витрачати багато зусиль, часу і фінансів на жінку, щоб її завоювати. А це означає, що відносини як такі їх і не особливо — то цікавлять. Магазин. Застереження для чоловіків: якщо жінка пропонує вам зустрітися в торговому центрі, будьте готові до того, що від вас можуть зажадати купити щось у подарунок. Є такі мисливиці. Сама один раз спостерігала неприємну ситуацію в торговому центрі : жінка влаштувала чоловіку прилюдно сцену під назвою » ! Або ти мені купиш щось в цьому ювелірному магазині, або я тебе більше не люблю» Не знаю, наскільки близькими і давніми були їхні стосунки. Але у мене склалося враження, що вона вела його в цей магазин, як ягняти на заклання.

Знайомство з батьками. Пам’ятаєте, як у фільмі «Формула любові » :

— Приходь сьогодні ввечері на сінник? Прийдеш?
— Прийду! Тільки я з ковалем прийду.
— Навіщо нам коваль? Я що — кінь?
— Так ви ж пропозицію изволите робити?

Коли дівчина запрошує вас до себе, переконайтеся, що ви не зустрінетеся на порозі з її родичами. В іншому випадку чекайте, що вас стануть оцінювати як потенційного майбутнього нареченого. Будьте впевнені, батьки вашої пасії витягнуть з вас всю необхідну інформацію, проаналізують і зроблять свої висновки. Адже їх мозок не затуманений наївною рожевої романтичної нісенітницею.
Немає кращого місця для побачень, ніж…

1 . Зоопарк. У зоопарку багато дітей і тварин. Ставлення людини і до перших, і до останніх є показовим і може дати уявлення про його характер і життєвих планах.

Уявіть собі безліч дітей, які бігають, кричать, плачуть, випрошують іграшки та солодощі у батьків, штовхаються — всі вони викликають у дорослих людей абсолютно різні реакції. Хтось починає хмуритися і повчати, у когось відразу раптом починає боліти голова, інші просто мовчки посміхаються, треті намагаються будувати смішні пики малюкам.

Ось де немає місця маскам і штучним іміджам. Те, як ваш супутник сприймає поведінку тварин, теж може багато чого розповісти про його характер.

2 . Катання на велосипедах, роликах, ковзанах… Залежно від пори року можете запропонувати своєму новому знайомому або знайомій відправитися на каток або покататися на велосипедах або на конях, словом, все залежить від ваших особистих захоплень.

Ви не тільки дізнаєтеся про спортивні здібності свого кавалера або дівчини, але також з’ясуйте, наскільки він витривалий і чи здатний надати вам допомогу в скрутній ситуації, наприклад, підкачати спустила шину у велосипеда або підтримати вас в той момент, коли ви трохи не впали.

Пам’ятайте кадри з фільмів, коли кінь головної героїні раптом понеслась, а головний герой тут же пустився за нею навскач? Якщо за вашою оскаженілої конем пустився навскач інструктор, то, мабуть, йому ваше життя дорожче, ніж вашому супутнику.

3 . Кіно, театр, концерт. Піти в кіно — мабуть, сьогодні самий бюджетний варіант для побачення, він підходить для не особливо балакучих або дуже сором’язливих людей. Останнім раджу грамотно вибирати фільм. Якщо ви розраховуєте, що фільм жахів змусить вашу дівчину ховатися в ваших обіймах від всіляких монстрів, то можете отримати зворотний ефект. Є дівчата, які люблять фільми жахів, а інших це кіно може позбавити романтичного настрою. З жанрів кіно для побачення краще все-таки вибрати яку-небудь сентиментальну мелодраму з хепі — ендом.

Театр задає публіці скоріше якийсь аристократизм : від відповідного стилю в одязі до вишуканого поведінки в кафетерії. Вже те, як ваш супутник одягнувся в театр, говорить про нього багато чого.

Концерт популярної групи, тим більше, якщо він об’єднує ваші музичні смаки, здатний не тільки розкріпачити вас, а й стати таким собі бекграундом ваших тільки зав’язуються відносин. Оскільки більша частина концертів проходить ближче до вечора, то після вам буде приємно прогулятися разом по місту, тримаючись за руки і ділячись своїми враженнями.

4 . Ресторан. Похід в ресторан — побачення для гурманів. Ви можливо звертали увагу, що те, як людина їсть, може порушувати не тільки апетит. Пристрасті в їжі говорять про схильність до певного способу життя, будь то: вегетаріанство, захоплення дієтами, любов до красивої і дорогою життя чи прагнення бути модним навіть у їжі.

Деякі беруться стверджувати : по тому, як і що людина їсть, можна сказати багато чого про його лібідо. Тому якщо вам не подобається, як ваш супутник поглинає свою вечерю, то, напевно, на підсвідомому рівні це якийсь сигнал, на зразок червоного світла світлофора.

Глицерин для локтей. Перевязочки у детей. Ребенок с перевязочками.
Як вибирати місце для побачення
Рубрика: UA.