Як весело зустріти Новий рік вдома з дітьми. Новорічні ігри з дітьми

Як весело зустріти Новий рік вдома з дітьми? Таким питанням часто задаються ті батьки, які проводять це свято в сімейному колі. Ми підкажемо кілька ідей, як зробити цей вечір цікавим і незабутнім.

Як прикрасити дитячий новорічний стіл

Щоб новорічний вечір вдома з дитиною пройшов весело і цікаво, потрібно заздалегідь приділити увагу кожній дрібниці. Дуже велике значення має новорічний стіл для найменших. Він обов’язково повинен бути красиво прикрашений : яскрава скатертину, кольорова посуд для сервірування, прикраси. Спеціально

для дітей можна приготувати цікаві та веселі страви у вигляді ялинок, будиночків, звірів і птахів. Обов’язково залучайте дітей до процесів прикраси столу і приготування і прикраси страв.

Для прикраси столу вам знадобляться красиво і незвично нарізані фрукти і овочі, паперові фігурки, ялинкова мішура, ялинові гілки і шишки, блискітки, серветки з новорічною тематикою. Не використовуйте для прикраси дитячого новорічного столу палаючі свічки : вони можуть становити велику небезпеку для дітей. Якщо вам

хочеться незвично прикрасити стіл, ви можете використовувати ялинкові гірлянди з різнокольоровими лампочками. Найзручніше для прикраси столу використовувати гірлянди на батарейках.

Пам’ятайте, що всі іграшки та аксесуари для прикраси дитячого святкового столу обов’язково повинні бути зроблені з небитких матеріалів.

Після святкового столу саме час пограти у веселі новорічні ігри. Ось кілька простих ігор, які розвеселять ваших дітей та їхніх товаришів :

«Хто тепліше «. Під час цієї гри всі учасники намагаються якнайшвидше розтопити в руках заздалегідь приготовані в морозилці кубики льоду. Хто швидше всіх його розтопить — той і переміг. Пам’ятайте, що в таку гру не варто грати з маленькими дітьми. Для того, щоб зігріти замерзлі руки учасників після гри, використовуйте теплу воду або хутряні рукавички. Якщо дитина занадто малий, щоб розтопити кубик льоду самостійно, то допоможіть йому справитися з цим завданням.

» Хто швидше зліпить сніжок «. Під час цієї гри всім учасникам видається кілька газетних аркушів. По команді ведучого всі учасники мнуть газетні листи таким чином, щоб вийшов круглий » сніжок «. Ведучий засікає час. Після закінчення часу вийшли » сніжки » порівнюють. Переможе той, у кого » сніжок » буде найбільшим і акуратним.

» Прикрась ялинку «. У цю гру грають двома командами, в кожну з яких входить один дорослий і кілька дітей. Під час гри дорослий зображує ялинку, група дітей намагається якомога швидше народити » ялинку » іграшками і мішурою. Для закріплення іграшок на » ялинці» використовуйте безпечні шпильки або скріпки, а також білизняні прищіпки. Перемагає у грі та команда, » ялинка » якої буде вбрана красивіше.

«Новорічні ворожіння». Кожен учасник тягне з заздалегідь приготовленою коробки квиточок, на якому написано пророкування про те, як пройде майбутній рік, і які приємні події в житті його очікують в майбутньому році.

» Курка лапою «. Учасники гри повинні написати на великому аркуші паперу фразу «З новим роком» фломастером, прив’язаним до ноги або до голови.

«Що висить на ялинці «. У цю гру можуть грати діти різного віку. Можна скласти команди з 2-3 чоловік або грати в цю гру по одному. Команди (або учасники ) по черзі уважно роздивляються ялинку, запам’ятовуючи, що висить на гілках. Потім учасники по черзі залишають кімнату, в цей час ведучий змінює місцями висять іграшки, додає нові або ховає ті, які висіли до цього. Повернулася команда (або один учасник) розповідає, що змінилося за час відсутності. Чим старше учасники, тим складніше можуть бути вироблені провідним зміни. Перемагає та команда (або учасник) , яка помітить найбільше число змін.

Подарунки та сюрпризи для дітей і дорослих

Свято стане незабутнім, якщо кожного члена сім’ї чекатимуть подарунки. В якості гри можна заховати маленькі подаруночки та сувеніри в різних потаємних місцях квартири і запропонувати їх знайти, слідуючи інструкціям на » карті скарбів» або слідуючи залишеним на видних місцях записочки з описами наступного кроку пошуків.

Новорічні феєрверки

Улюблене всіма дітьми розвага — запуск феєрверків. Не забувайте правила, яких потрібно дотримуватись при запуску феєрверків : ні в якому разі не давайте їх в руки дітям, дотримуйтесь інструкції на упаковці, переконайтеся в тому, що відстань від житлових будинків становить не менше того, яке зазначено на упаковці піротехнічного засобу як безпечне. Всі глядачі повинні знаходитися на достатній відстані з підвітряного боку від феєрверку.

Расслабление в ванне. Что значит хороший вкус. Утренняя гимнастика для студентов.

Як весело зустріти Новий рік вдома з дітьми. Новорічні ігри з дітьми

Як весело зустріти Новий рік вдома з дітьми. Новорічні ігри з дітьми
Рубрика: UA.