Як весело провести Новий рік 2020 і не поправитися

Як же хочеться весело провести Новий рік і не поправитися, але не достатньо хотіти. Необхідно прикладати до цього зусилля, щоб не ставити собі це питання.

Погодьтеся, не завжди вдається стежити за вагою, особливо в період святкових застіль. Тому варто задуматися і вирішити, як впоратися із зайвою вагою.

Насамперед, необхідно відмовитися від раптових голодовок і різких передчуттів. Що це означає? Істотна частина очікування пов’язана з новорічним частуванням, перед яким не можливо встояти.

Особливо, якщо їжа приготовлена ​​коханою

мамою. Уява ласощів завжди розпалює апетит і думки про смачну їжу не залишають у спокої.

Постити заздалегідь чимось добре для фігури, але в наступному часу, це погано відіб’ється на шлунку. Вага придбає миттєві кілограми, а шлунок вимагатиме таблетки. Ви ж цього не хочете. Змучений організм завжди просить швидких калорій, а мозок не встигає вчасно зрозуміти, що потрібно зупинитися в переїданні.

Щороку одне і те ж, що призводить до наповнення шлунка, сонливості, тяжкості всього організму, розчаруванні

в придбанні зайвої ваги. Тому, ви повинні зрозуміти, що передчасний голод не кращий спосіб скинути зайву вагу. Також, не варіант для підготовки до святкування Нового року як вдома, так і в ресторані або гостях.

Вам необхідно щодня, перед святами і під час них харчуватися звичайним чином, не навантажуючи шлунок зайвою їжею. Звичайно, на Новий рік хочеться більше і частіше, але подумайте про наслідки.

Дієтологи рекомендують :

— Гаряче рагу або ж суп, що добре забезпечує відчуття ситості надовго, не перевантажуючи шлунок.
— Білковий омлет, порція зернового сиру з зеленню, куряча грудка на грилі. Дані продукти відрізняються особливою насичує здатністю притупити відчуття голоду.

Не дозволяйте собі підкладати їжу в тарілку. Якщо поїли, то добавку брати краще не варто. Адже так важливо не тільки, що ми їмо, але і в якій кількості.

Можна скористатися такими хитрощами, як:

— Беріть посуд поменше, яка візуально буде виглядати повніше і тоді з’їсте не так багато їжі.
— Виберете коронна страва, хваліть його. Тоді будете поїдати повільно і насолоджуватися смаком.
— Повідомте своєму шлунку про заборону багатьох продуктів, що допоможе контролювати їх не їсти. Все залежить від вашої сили волі. Завжди її тренуйте і перемагайте почуття постійного поглинання їжі.

Уникайте одностороннього спілкування, що змушує по більше частини часу, змушує їсти більше. Перебити великий апетит жартами, вступите в розмову.

Не сидіть, не лежіть, не стійте і відійдіть від їжі. Дієтологи попереджають, що їсти стоячи шкідливо. Так як відчуття насичення спрацьовує з величезним запізненням.

Якщо вас запросили на банкет зі шведським столом, — ходіть, спілкуйтеся, але не стійте постійно біля банкетного столу. Це тільки додасть апетиту більшої хватки в поїданні. Якщо будь-куди збираєтеся, то більше часу приділіть НЕ меню, а розвагам.

Відмовтеся від десерту. Якщо солодкого сильно хочеться, то насолодитеся зовсім не великий порцією пирога або торта. Можете замінити на фрукти, які допоможуть у травленні. А також не варто забирати їжу додому, залишилася після проведеного застілля.

Не пропустіть звичайно ж, розвантажувальних днів. Вони завжди потрібні після свят. Якщо є сили на тренування, пробіжку або просто прогулянку на свіжому повітрі, то Новий рік почався цілком вдало і буде відмінним.

Правила приема водных процедур. Упражнения для укрепления передней стенки живота. Гигиена чистых волос.
Як весело провести Новий рік 2020 і не поправитися
Рубрика: UA.