Як схуднути при сидячій роботі?

Актуальність даної проблеми не потребує доказів. Більшість жителів великих і малих міст проводять робочий день сидячи. Енергія, яку вони отримують під час їжі, майже не витрачається.

До того ж, їжа працівників офісів і багатьох інших установ відрізняється високою калорійністю. В результаті — постійне відчуття тяжкості в животі і зайві кілограми.

Не дивно, що про схуднення в більшій чи меншій мірі мріє чи не кожна працівниця офісу.

Як стверджують експерти в області здорового способу життя, для того, щоб в умовах роботи, що не вимагає

ніяких фізичних зусиль, позбутися зайвих кілограмів, необхідно зробити три речі : почати правильно харчуватися ; намагатися більше рухатися і на роботі, і в неробочий час ; скористатися допоміжними методами схуднення.

Перший і найголовніший секрет красивої фігури — правильне харчування. Слідувати правилам здорового харчування потрібно навіть тим, хто веде активний спосіб життя і займається спортом.

А людям, які більшу частину свого часу сидять, суворо стежити за раціоном просто необхідно.

Для цього достатньо своє харчування організувати відповідно з деякими принципами.

Більшість представниць прекрасної половини живлять сильну слабкість до різних солодощів : шоколаду, тістечком, цукеркам. Як правило, з цих продуктів у поєднанні з чашкою кави в основному складаються їх офісні перекушування. Не будемо повторювати, наскільки солодощі шкідливі для жіночої фігури, а просто запропонує внести в своє харчування принцип заміни шкідливих ласощів корисними. Замість тістечка краще їсти йогурт або сирок з шматочками фруктів. В якості цукерок можна поласувати жменею сухофруктів. Замість шоколаду краще з’їсти апельсин або яблуко. Так як багатьом дамам схуднути на сидячій роботі хочеться без особливих жертв, принцип заміни може стати справжньою паличкою — виручалочкою для цілого колективу ласунів. Другий принцип, який допоможе вирішити проблему, як ефективно схуднути на сидячій роботі, спирається на метод дрібного харчування. Якщо говорити більш звичною мовою, порції їжі повинні бути невеликими, а проміжок між прийомами їжі слід встановити не коротше двох годин. Для бажаючих схуднути дуже важливо вживати продукти, багаті клітковиною і харчовими волокнами, які дозволяють вгамувати голод на тривалий час. Крім того, такі продукти сприяють поліпшенню роботи органів травлення. Так, наприклад, можна брати з собою на роботу готовий овочевий салатик і з’їдати його вприкуску з дієтичним хлібцем. Прямо на роботі можна готувати просту вівсяну або гречану кашу, заливши окропом пару ложок пластівців. Замість звичної кави, який може зашкодити здоров’ю, рекомендується пити зелений чай без цукру. Це не тільки вирішить проблему, як схуднути при малорухомою, сидячій роботі, але і поліпшить працездатність, підбадьорить, підніме настрій і навіть посприяє продовженню молодості. Найголовніше в будь-якій дієті — не переїдати. Помірне харчування не тільки дозволить швидше розлучатися із зайвими сантиметрами, а й простимулює бажання рухатися.

Сидяча робота і рух
У більшості жінок, які мріють скинути зайву вагу, після цілого дня, проведеного на роботі в одному і тому ж положенні, сил на фітнес абсолютно не залишається. Їм здається, що питання, як схуднути при сидячій роботі, є риторичним. Але вони глибоко помиляються. На будь-якій роботі можна знайти можливість рухатися.

Ось кілька прикладів таких можливостей:

Підйом і спуск по сходах пішки. Відмова від ліфта вранці може стати відмінною зарядкою, яка не тільки підбадьорить, а й спалить чимало зайвих калорій. Якщо протягом дня виникне необхідності піднятися або спуститися на другий поверх, ліфтом теж рекомендується не користуватися.

Пересування по офісу. Так як схуднути при сидячій офісній роботі без руху неможливо, потрібно обов’язково шукати можливість міняти положення, ходити, нагинатися, тягнутися, присідати.

Виконання простих вправ. Сидячу роботу цілком реально поєднувати з виконанням елементарної гімнастики. Самим нехитрим, але в той же час цілком ефективним вправою є змінну напругу і розслаблення різних груп м’язів. Найчастіше таким чином тренують черевні м’язи. Для виконання вправи на прес слід елементарно втягувати живіт, намагаючись протримати черевні м’язи в такому положенні максимально тривалий час. Потім прес можна на кілька секунд розслабити і повторити вправу ще 5-6 разів.

На питання, як ефективно схуднути при сидячій роботі, резонне відповідь може дати дихальна гімнастика для схуднення. Наприклад, можна виконувати таку вправу : поклавши руки на коліна і трохи нахилившись вниз, глибоко вдихнути носом і різко видихнути ротом. Звільнивши легені від повітря повністю, потрібно затримати дихання і втягнути живіт, дорахувати до п’яти, розслабитися і вдихнути повітря.

Використання простих тренажерів. Звичайно, в одязі офісної працівниці навряд чи буде зручно стрибати на скакалці, а ось покриття обруч 15 хвилин цілком можна. На додаток до обруча можна принести на роботу диск здоров’я. Щоденні десятихвилинні обертання на диску допоможуть зробити талію тонше і посприяють зникнення зайвих сантиметрів з стегон.

Справжньою знахідкою для тих, хто хоче схуднути і працює весь день сидячи, є пояс для схуднення.

Незважаючи на те, що такий прилад працює далеко не так ефективно, як його розхвалює реклама, факт, що він допомагає поліпшувати циркуляцію крові і посилювати обмін речовин, не потрібно доводити.

Вібруючий пояс істотно збільшує результативність інших заходів по боротьбі із зайвою вагою і багатьом допомагає схуднути, навіть сидячи перед телевізором. Точно так само, як і в домашніх умовах, пояс цілком можна використовувати для того, щоб якомога швидше схуднути при сидячій роботі.

Таким чином, можна зробити простий висновок: тим пишним дівчатам, які не мають можливості повноцінно займатися спортом після роботи, ні в якому разі не потрібно засмучуватися і опускати руки. Як показує практика, якщо дотримуватися рекомендацій, даним вище, питання, як схуднути при сидячій роботі, вирішується дуже легко.

Упражнения для укрепления мышц живота при грыже. Укрепление мышц живота при грыже упражнения. Упражнения по укреплению мышц живота при грыже.

Як схуднути при сидячій роботі?

Як схуднути при сидячій роботі?
Рубрика: UA.