Як святкувати Різдво? Правила святкування Різдва Христового

Різдво Христове — одне з найбільших свят християнства. Православний світ справляє це свято 7 січня, католики і протестанти — 25 грудня. Такий незбіг стався через зміни юліанського календаря на григоріанський. Православна церква прийняла рішення не переходити на літочислення за григоріанським календарем, і тому у нас з’явився Старий Новий рік (за юліанським календарем) і Православне Різдво (теж за юліанським) . Багато хто знає, що в цей день християни відзначають народження Спасителя світу — Ісуса Христа. А ось як це правильно зробити, думаю, знають не всі.

Інструкція святкування Різдва Христового

Рівень складності: Нескладно
1 крок Як святкувати Різдво

По-перше, треба пам’ятати, що це свято має величезний сенс для віруючих людей. І суть його викладена в Євангелії.
Тому, відвідайте Різдвяну літургію в будь християнської церкви ( храмі ) І все ж краще заходити до церкви (храм ) не тільки по великих святах.

2 крок Як святкувати Різдво

По-друге, не варто зловживати спиртними напоями, а краще і взагалі провести цей день тверезим, як скельце. Обжерливість (переїдання ) теж не допоможе стати вам більш духовним і здоровим.

3 крок Як святкувати Різдво

Категорично забороняється гадати в цей день.
Та й у будь-який інший теж гадати не треба. Ця традиція не має нічого спільного з християнством і прийшла до нас з язичництва. Ворожіння — це марновірство, т. е віра не угодна Богові. Будь-яке ворожіння і спіритизм (викликання духів ) тягне за собою прокляття тих, хто цим займається. Про це говориться в Біблії

4 крок Як святкувати Різдво

Прекрасно провести цей день з друзями і близькими. Почитати Біблію, заспівати різдвяні гімни, обмінятися подарунками. Прогулянки на природі, лижі, санки, сніжки тільки вітаються.

Пам’ятайте, що найбільшим подарунком для Господа, буде ваше вдячне Йому серце.
І ще, якщо ваше серце наповнене злобою, заздрістю, образою, непрощенням, засудженням, та іншими нечистими помислами, то ніякої ритуал не зробить вас чистіше. Тільки покаяння перед Богом в ім’я Ісуса Христа, допоможе вам знайти прощення і очищення, а значить принесе у ваше життя і мир з Богом. Тільки молитва має бути щирою і від усього серця.

Щасливого Різдва!Як святкувати Різдво? Правила святкування Різдва Христового