Як сваритися з чоловіком правильно. Сварка з чоловіком

Геть відмовитися від сварок не погодиться ні одна нормальна жінка, тому як є » захоплення в бою» і без цього солодкого елемента наша жіноча життя втратить дуже важливий штрих. Як же правильно налагодити процес, щоб не потріпати власні нерви і добитися бажаного результату?

Не будемо розглядати сварки між жінками хто б вони не були: подругою, матір’ю, свекрухою чи просто зустрічна. Набагато цікавіше питання як сваритися з чоловіками.

Ну тут можна відвести душу на всі сто. Якщо вже з ким і сваритися, то тільки з ними. Можна не стримуватися

— кричати, топати ногами, бити об його голову тарілки, ридати, верещати і падати, натурально, в непритомність. Якщо вам до душі такий вид сварки з чоловіком, то вперед. Зауважимо тільки, що з чоловіками — начальниками або товаришами по службі сваряться лише жінки, у яких не вистачає мізків або особистого шарму. Так що мова йде головним чином про чоловіків — мужьях або коханців.

Африканські пристрасті

Вибравши будь-який предмет для сварки, починайте. Є темпераментні чоловіки (на жаль,

їх мало) , які самі із задоволенням беруть участь у гучних сварках з дружиною чи коханкою. Їм подобається, як ви кричите, як горять праведним гнівом ваші очі і те, як вони (чоловіки) спритно ухиляються від летить в голову сковорідки. Такі екземпляри — просто скарб. Найчастіше гучна сварка з биттям посуду для них — шикарна прелюдія до занять пристрасною любов’ю. Коли ви накидаєтеся на нього з кулаками, він з усіх сил стискає вас в обіймах зовсім не тому, що боїться залишитися з подряпаним до крові обличчям. Він просто хоче вас з шаленим нетерпінням. Емоцій з обох сторін — безодня, і всі позитивні. Мало того, з часом ви помітите, що він спеціально провокує вас на сварку, щоб ще раз випробувати неземне блаженство

Але в більшості своїй чоловіки зовсім не переносять жіночого вереску й сліз. Вони просто йдуть — хто на годину-дві, давши дамі час заспокоїтися, а хто і назавжди. І буває, що до іншої пані, поспокойней характером. Так що подібної особини закочувати істерики марно з тієї простої причини, що ви нічого не зможете домогтися, а настрій і нерви собі зіпсуєте. Правда, якщо поставили перед собою мету позбутися набридлого коханця, то ви йдете вірною дорогою. Несамовитими сценами також іноді можна вирвати у чоловіка обіцянку небудь вам купити.

Не підходь до мене — я образилася

Але для більш — менш тривалої спільного життя сварки такого виду з більшістю чоловіків не годяться. Тут потрібні інші способи. Як сказати чоловікові або коханцеві про своє глибоке невдоволення? Можна мовчки. Просто замовкніть і ходіть з скривдженою міною. Це особливо добре діє на перших порах, поки ваші відносини не встигли покритися пилом буденності.

Використовуючи цей спосіб, пам’ятаєте про три важливі правила : не можна експлуатувати його занадто часто, можна переборщувати з мовчанням і ні в якому разі не можна відмовляти йому в любові. Любіть ображено і мовчки. Чому дуже важливо останню умову? А подивіться на себе зі сторони — як виглядає в ліжку жінка, яка займається коханням з надутим фізіономією і без єдиного звуку? Правильно, смішно. Якщо це змусить вас посміхнутися, то, може, вам здасться, що предмет сварки не був аж настільки серйозним, щоб влаштувати коханій людині тортури мовчанням.

Я посварюся з тобою від усього серця

Хороший спосіб сварки — серцевий відмова виконувати справи, які вважаються вашими. З чоловіком обов’язково треба посваритися, якщо він, наприклад, не цінує ваші зусилля з прасування його сорочок. Він втомлюється на роботі і, прийшовши додому, кидає свій одяг де попало. Вам доводиться щоразу вішати її в шафу, а це страшно бісить. Можна влаштувати гучний скандал із звинуваченнями в егоїзмі. А можна кілька днів потерпіти. Він кинув сорочку на стілець — нехай лежить до ранку. Вранці вона виявиться м’ятою, і він візьме нову? Стару не прибирайте. Ось годувальник знову вдома. Які варіанти можливі? Чоловік чи все відразу зрозуміє, або не зверне уваги і ситуація повториться. Планомірно продовжуйте сваритися, тобто знову не торкайтеся — тепер вже до двох сорочкам. У всьому іншому, до речі, треба вести себе як завжди — ласкаво і ніжно.

Порахуйте, скільки в шафі сорочок. У гіршому випадку ви разом зі стільцем будете терпіти днів десять. І ось апофеоз! У ранковому поспіху ваш скарб виявить, що Нем’ятого сорочки скінчилися. На його прохання швиденько погладити скажіть: . «. Ні, дорогий, я сама дуже поспішаю на роботу, а мені ще потрібно накласти на нігті свіжий лак До того ж я один раз вже погладила ці десять сорочок Чому б тепер тобі самому не зайнятися тим же? І тоді — кидай хоч під ліжко » . Зазвичай для нормального чоловіка одного такого досвіду буває досить на все життя. Якщо ж він може піти на роботу в м’ятою сорочці, потрібно міцно задуматися про правильність вибору — чи здатний він по — справжньому до спільного життя або вам назавжди доведеться змиритися з роллю домробітниці.

Тому що люблю

Самий конструктивний спосіб сваритися з чоловіком, який живе з тобою під одним дахом, — ввічливе і зацікавлене з’ясування відносин. Не пред’явлення загальних претензій : » Душогуб Ти мене всю вимотав! » , А спокійне і доброзичливе, а головне — дуже конкретне перерахування своїх небагатьох зауважень ( тільки в жодному разі до їжі). Наприклад : » . Мені дуже неприємно, коли ти… ( .. За столом читаєш газету, а я сиджу поряд ; неуважний до мене, якщо я погано себе почуваю і т д) Можливо, тобі і в голову не приходить, що мене ображає… ( описуєте конкретну ситуацію) . Але, напевно, ти теж на мене за що-небудь ображаєшся. Давай трохи поговоримо про це, щоб потім не лаятися через дрібниці. Я не хочу з тобою сваритися ніколи і ні з якого приводу. Вгадай з трьох разів чому? » Вгадає відразу. Але якщо ви віддаєте перевагу сваритися з ним по — іншому — влаштовувати сцени, істерики і скандали, перетворюючись на ці моменти в справжню Мурлін Мурло — ваші проблеми. Він не стане вгадувати, навіть якщо ви відкриєте перед ним всі букви, складові слово «любов» .

Как укреплять мышцы после операции. Укрепить мышцы после операции. Понимание красоты в разные эпохи.

Як сваритися з чоловіком правильно. Сварка з чоловіком

Як сваритися з чоловіком правильно. Сварка з чоловіком
Рубрика: UA.