Як стати жінкою, від якої чоловік ніколи не піде

Як стати жінкою, від якої чоловік ніколи не піде
Безумовно, кожна дівчина мріє, щоб її коханий чоловік ніколи її не кинув, і при цьому, збереглися хороші стосунки. Якими ж якостями повинна володіти дівчина, щоб не відбулося розлуки?

1 . Будьте індивідуальною. Не обов’язково постійно слідувати за чоловіком. Іноді, у вас повинні бути свої справи, які ви повинні вирішити самостійно. Не треба забувати про подруг і спільне з ними розвага, нехай чоловік зрозуміє, що ви — індивідуальна особистість.

2 . Проявляйте більше терпимості. Звичайно, нікому не подобатися, коли його намагаються перевиховати і нав’язати чужу думку, в цьому випадку, чоловік не є винятком. Постарайтеся промовчати про його невеликих недоліках і не закочувати скандал по дрібницях.

3 . Навчіться любити себе. Якщо вам терміново треба підправити зачіску або зробити манікюр — вперед! Якщо ваша краса потребує підтримки, не варто замість різних косметичних процедур мити посуд або мити підлоги. Приділіть увагу собі. Звичайно, прибирання теж повинна проводитися, але тільки після того, як зробите щось корисне для себе.

4 . Залишайся відданою і вірною. Чоловікові, особливо у важкій ситуації необхідна підтримка коханої жінки. А якщо не здатні підтримати, то хоча б не змінюйте. Все-таки в банальній фразі: » Зрада вбиває кохання » — є частка правди.

5 . Необхідно урізноманітнити свій образ. Не обов’язково весь час бути зразковою дружиною. Будьте різною: то ніжною, то турботливою, то незалежною. Міняйте свою поведінку, в розумних межах звичайно. Нехай ваш молодий чоловік пишатися тим, яку різнобічну особистість він завоював.

6 . Завжди залишайтеся привабливою. Пам’ятайте, що сімейне життя неможливе без інтимних відносин. Завжди стежте за своїм зовнішнім виглядом, щоб завжди залишатися бажаною. А якщо ще й злегка урізноманітнити інтимне життя, то ваш чоловік по — справжньому відчує себе щасливим.

7 . Не будь нав’язливою. Безперечно, чоловіка порадує тепла зустріч після робочого дня, смачну вечерю, романтичний вечір. Але не варто сильно докучати йому, необов’язково телефонувати щогодини і питати як у нього справи. Досить одного дзвінка за день.Як стати жінкою, від якої чоловік ніколи не піде