Як сподобатися хлопцю: 12 кроків

Як бути, якщо хлопець, який тобі симпатичний, навіть не дивиться на тебе? Ти не знаєш, як сподобатися хлопцю, адже що може бути більш образливим, ніж чоловік, який здається байдужим до нашої краси і ігнорує наші прийоми зваблювання?

Жінкам необхідно відчувати себе непереборними і подобатися чоловікам, але іноді подібні ситуації змушують нас сумніватися у власних достоїнствах, вважають психологи жіночого журналу Signorina. ru.

Як сподобатися хлопцю? Як привернути його увагу? Ці питання хвилюють багатьох дівчат. Що має статися для того, щоб вподобаний

тобі хлопець, який не виявляє зацікавленості і не поспішає падати до твоїх ніг, подібно стиглої груші, звернув на тебе увагу? Ось короткий список порад від журналу «Синьйорина», які допоможуть спокусити навіть самого байдужого чоловіка. спершу розберися: він не дивиться на тебе тому, що ти йому не подобаєшся, або є більш серйозні мотиви? Можливо, просто «Місія нездійсненна»: у нього інша орієнтація, він одружений чи ти дуже схожа на його колишню подругу, яка виявилася відмінною стервом?

Якщо

попередня інформація, яку ти зуміла зібрати про цікавить тебе чоловікові, є обнадійливою, то пора переходити до наступної частини нашого плану.

1) Визнач місця, де він регулярно буває, і постарайся вже знаходитися на місці в той час, коли він туди входить. Постарайся знаходитися в товаристві симпатичного супутника або навіть декількох. Ти можеш попросити про це свого родича або хлопця своєї подруги, яка повинна бути в курсі вашого домовленості. Ведіть невимушену бесіду і веселіться. Спочатку краще зробити вигляд, що ти не помічаєш появи хлопця, який тобі подобається.

2) Збирай інформацію і спостерігай! Як він розмовляє з дівчатами? З якими друзями розважається? Вся ця інформація — справжній скарб, яким можна буде скористатися в майбутньому.

3) Не одягайся надто провокаційно. Нехай краще решта домальовує його уява.

4) Простеж за тим, щоб у вподобаного хлопця не створювалося враження, що ти пов’язана іншими відносинами. Він може відступити в сторону, а адже це зовсім не входить в наші плани…

5) Зроби себе помітним. Смійся час від часу, але без награності, або пройди повз нього в туалетну кімнату. При цьому продовжуй робити вигляд, що не помічаєш його.

6) Спробуй поговорити про нього з тими, хто його добре знає. Запитай, що їм все в ньому подобається і що приваблює його в жінках? Дізнайся про цього хлопця як можна більше.

7) Після кількох вечорів «вивчення об’єкта» переходь до рішучих дій. Він вже, напевно, тебе помітив і, безумовно, йому цікаво, чому ти досі його не помічаєш.

8) «Випадково» впусти хустку в той час, коли він проходить повз тебе. Давай подивимося, як він відреагує. Якщо він зупиниться і підбере хустку, не прогав можливість, щоб подякувати його, і будеш. Якщо він не помітив твою провокації, спробуй ще раз, приміром, «наткнувшись», коли проходите повз.

9) У цей момент він тебе в будь-якому випадку помітить. Спробуй налагодити візуальний контакт, посміхнися, дай йому зрозуміти, що тобі добре відомо про його присутність. Зроби це обережно і не відпускай свій супровід.

10) Використовуй інформацію, яку ти зібрала раніше. Говори на теми, які йому цікаві, коли він знаходиться поруч. Одягайся з урахуванням того, що ти дізналася про його уподобання у жінок.

11) Якщо ти вже виклала всі свої карти, то при правильному підході мета буде неминуче досягнута. Тепер залишається тільки дочекатися, коли хлопець, якому ти хочеш сподобатися, спробує з тобою заговорити.

12) Як тільки він це зробить (а він це неодмінно зробить) і ти досягнеш бажаного результату, можна зав’язати з ним легку невимушену бесіду, а потім вийти з приміщення.

Чого не варто робити? Відпускати жарти в його адресу, розповідати про своїх проблеми і цікавитися його матеріальним становищем. Розпитай його про захоплення, хобі та інтереси. Веди себе доброзичливо і природно. І, звичайно, відмінна тема для розмови — він сам, адже будь-якій людині приємний інтерес до його персони.

Можна бути абсолютно спокійною, що його думки цілком і повністю зайняті лише тобою. Як говориться, місія виконана.

Лфк упражнения для пресса. Как укрепить переднюю брюшную стенку. Как принимать травяные ванны.

Як сподобатися хлопцю: 12 кроків

Як сподобатися хлопцю: 12 кроків
Рубрика: UA.