Як швидко вивчити англійську мову?

Перед вами несподівано » вималювалася» завдання — швидко вивчити англійську мову (не будемо вдаватися в причини). Звичайно, в університеті ви вчили англійську, і пару — трійку фраз, якщо напружитися, ви зараз згадаєте. Але на даному етапі потрібно набагато більше

Тимчасово виїхати закордон

Ви їдете в Англію, Австралію або США з можливістю повністю зануритися в англомовне середовище. Це, напевно, кращий спосіб, який можна придумати і тут є ряд переваг:

    Мозок почне сприймати інформацію набагато швидше. Це буде самий справжній
    інтенсив. Через пару місяців ви вже будете на іншому рівні спілкування. Щоб ще сильніше прискорити процес можна скористатися місцевим репетитором або зайнятися англійською по Скайпу.
Почати вчити самостійно

Ви судорожно беретеся гортати завалялися будинку словники, підручники та розмовники. У плеєрі тепер тільки англійські пісні, кілька аудіокниг в оригіналі ( не біда, якщо нічого незрозуміло, зате як приємно із загального потоку тексту виділяти знайомі слова). Улюблений фільм, серіал

або передача — лише англійською. Готуєте, прати, прасувати, прибираєте неодмінно під мовлення каналу ВВС. Навіть до своїх домочадців ви тепер звертаєтеся виключно на » інгліш » . Ну і все в такому дусі…

Звичайно, при великому бажанні ви згадаєте те, чому вас колись вчили. Але вивчити щось нове, а вже тим більше домогтися відчутного прогресу навряд чи вийде.

Курси англійської мови

Підете на курси англійської та будете займатися в групі. На групових заняттях у вас є можливість позайматися з іншими людьми, поспілкуватися і розвіятися. Якщо вам важлива соціалізація і немає прив’язки до термінів з вивчення мови — групові заняття однозначно хороше рішення. Питання тільки в тому чи будете ви вирішувати свої проблемні зони або концентруватися на тому, що не розуміє ціла група людей. Якщо ж ви хочете вивчити англійську за короткий термін, то краще подивитися в сторону персонального навчання.

Репетитор англійської

Немає можливості, виїхати за кордон для вивчення мови? Тоді найкращий спосіб швидко вивчити англійську мову — це заняття з репетитором.

    Тому, що ви самостійно вивчите за місяць, репетитор вас навчить за два — три заняття. Репетитор — це професіонал, який володіє найсучаснішими методиками. На кожному занятті ви будете вивчати слова, які стосуються різних тем : медицина, побутові прилади, бізнес, наука, одяг і т. д. Цікаві діалоги, аудіо — та відеоматеріали і живе спілкування зроблять заняття з репетитором пізнавальними і захоплюючими. Якщо у вас напружений робочий графік, ви можете почати вивчати англійську по Скайпу.
Як підібрати хорошого репетитора?

Якщо ви визначилися для себе і хочете почати заняття з репетитором — зверніть увагу на сервіс Preply — це найсучасніша платформа для пошуку репетиторів іноземних мов. На сайтах. розміщені профілі та відеозвернення більше 700 викладачів. Бізнес — англійська, розмовна англійська, англійська для дітей — ви зможете вибрати те, що потрібно саме вам.

Переваги занять англійською з репетитором :

    ви можете вибрати для занять саме зручне для вас час ; ви отримаєте можливість спілкуватися з носіями англійської мови з Британії та США ; ваші інтереси, побажання та рекомендації неодмінно будуть враховуватися ; висока якість навчання і швидкий прогрес. Коли є стільки чудових репетиторів англійської мови, навіщо займатися самодіяльністю?
Гимнастика для худых. Ребенку исполнился год. Чтобы звучал голос.
Як швидко вивчити англійську мову?
Рубрика: UA.