Як швидко вилікувати опік!

» Опіки » — таке страшне слово і такі страшні наслідки чотирьох ступенів і п’яти видів. За кількістю смертельних результатів, опіки поступаються тільки травм, отриманих в автомобільних аваріях. Лікування сильних опіків — важкий і довгий процес. Вони можуть бути різними: сонячні, термічні, хімічні, електричні, радіаційні, сонячні. У кожному разі, симптоми опіку — жахливо неприємні відчуття.

Напевно кожна людина хоча б раз у житті обпалювався. Подумайте! Гарячу праску? Плойка? Коли-небудь згорали на сонці? Випадково обливалися

окропом? Звичайно так! З усіма траплялися дрібні побутові опіки. Згадайте відчуття: спочатку божевільна біль і печіння, потім проходить… і боляче, тільки якщо здивуєш, потім вже рубець тебе не турбує, але якщо лікувати опік неправильно, то шрам від нього може залишитися на все життя. Одна справа, якщо рубець розташований на непримітному місці, яке можна прикрити одягом, і він вам не доставляє ніякого дискомфорту. І зовсім інша коли шрами утворюються на помітних частинах тіла.

Що ж робити? Що треба

мати з собою? З собою треба мати завжди загоює гель на основі колагену, адже колаген — це будівельний матеріал для нашого тіла. Якщо його додати на шкіру, процес регенерації почне йти швидше. В даний час тільки одна мазь містить колаген і називається вона Емалан. Відразу знімає біль і покриває шкіру тонкою непомітною плівкою, загоює завжди швидко, тому шрам не встигає сформуватися.

Идеалы человека в разные эпохи. Идеал человека в разные эпохи. Упражнения для мышц живота при грыже.

Як швидко вилікувати опік!

Як швидко вилікувати опік!
Рубрика: UA.