Як розважити гостей на весіллі

Як розважити гостей на весіллі

Хоча головними дійовими особами НЕ урочистостях з приводу одруження є, природно, наречений з нареченою, все таки не можна забувати і про тих, хто запрошений на захід. Вони ні в якому разі не повинні вдаватися нудьгу. Так що про те, як розважити гостей на весіллі, треба подумати заздалегідь.

Пограйте в » бродилку «

Весь той час, поки молодята будуть зайняті фотографуванням і постановочної відеозйомкою, гості не повинні тинятися без діла. Поки новоспечені подружжя не беруть участь у спільних заходах, інші можуть випробувати долю в якому-небудь цікавому конкурсі.

Найчастіше гості неохоче вдаються подібного роду забав, але підігріти їх інтерес до гри можна за допомогою призів. Причому тих, хто програє, повинні чекати » втішні » презенти, нехай і символічні.

Відмінним розвагою для запрошених, особливо молодих, буде квест — гра — бродилка. Суть її зводиться до того, що напружуючи свої розумові здібності, учасники повинні будуть відшукати той самий приз. Непогано, якщо весь процес пошуків фіксуватиметься відеозйомкою. Потім буде цікаво подивитися. Не забудьте, що хтось повинен спрямовувати всі змагання в потрібне русло — так що виберіть ведучого.

Згадай мелодію

Відома і дуже популярна гра. Запишіть на цифровий носій якомога більше хітів усіх часів і народів, які гостям і належить вгадувати по музичних фрагментах.

Цей спосіб розваги, мабуть, самий не витратний — потрібен всього лише компакт — диск або флешка, а звуковідтворююча апаратура на весіллі, само собою, є.

Композиції треба підбирати різнопланові — від репу до народних пісень або оркестрових треків до художніх фільмів. Єдине правило — музику має бути достатньо легко впізнати. Скажімо так — дізнатися її повинні без винятку все, питання лише в тому, хто першим згадає її назву або назву фільму.

Обов’язково враховуйте вік учасників гри — якщо серед запрошених велика кількість літніх людей, то найкраще обмежитися мелодіями в стилі ретро. Призом за перемогу може бути набір компакт — дисків.

Створіть відеокліп

Якщо задумалися, чим розважити гостей на весіллі, запропонуйте їм взяти участь у зйомці музичного кліпу. Знайдіть варіант караоке, і запропонуйте кожному гостю заспівати по одному рядку.

Або можна заздалегідь роздрукувати текст пісні, а » мінусовку » записати на диск і включити в залі, де очікують молодят. Знявши таке спільний виступ, згодом кожному з гостей можна піднести компакт із записом.

Покажіть фокуси

Виступ ілюзіоністів сподобається всім — і це не залежить від віку.

Можна викликати на весілля магів — коміків. Тут вам і таємниче, і гумор. Нудно точно нікому не буде.

Непогано було б здивувати запрошених сеансом мікромагії — ілюзіоніст буде робити всяку штуки прямо під носом захоплених гостей навіть під час застілля. Зазвичай це тішить публіку, народ швидко втягується в таку гру.

Або ось ще варіант — біля входу в зал під виглядом сек’юріті поставте ілюзіоністів. Щоб вони перевіряли всіх вхідних на наявність якихось незвичайних предметів у їхніх кишенях. Мало що знайдеться — після жартівливого обшуку у когось » вилучать » рогатку, а у когось — колоду карт.

Організуйте уявлення

На весілля можна запросити масовика — витівника, який запросить гостей взяти участь у невеликому спектаклі. Кожен зможе продемонструвати свої артистичні здібності, отримавши якусь характерну роль.

Використовуйте для постановки казкові сюжети. Може, комусь вони здадуться дитячими, але насправді участь дорослих дядечок і тітоньок в чому-небудь типу «Трьох поросят » або » Кошкіна дому» неабияк розвеселить не тільки дітей, а й самих » акторів» . Хоча, звичайно, можна вибрати і самі натуральні дорослі п’єси кшталт » Ревізора » або » Недорослого «.

Не забудьте приготувати роздруковані ролі, реквізит і костюми. Запишіть постановку на відео — це буде чи не найцікавішою частиною весільного вечора.

Шоу барменів

Запросіть для розваги гостей професійних барменів. Вони влаштують екстравагантне шоу, жонглюючи шейкерами і келихами, змішуючи мало не в повітрі різноманітні коктейлі та підпалюючи їх. До речі кажучи, вони можуть дати і короткий майстер — клас захопленої публіці. Може бути навіть після шоу варто влаштувати конкурс серед гостей зі змішування коктейлів.

Великий плюс цієї розваги в тому, що воно стане одночасно і розважальною програмою, і аперитивом. А якщо бармени залишаться до самого закінчення торжества, то це буде істотним доповненням до столу — багато хто воліє коктейлі міцному алкоголю.

Очікування за столом

У часи, коли не було особливого вибору, чим розважити гостей на весіллі, найкращим варіантом вважалася хороша закуска. Цим же методом до » повноцінного » застілля можете скористатися і ви — організувати невеликий фуршет.

Треба замовити невеликий » тимчасовий » стіл з шампанським, подати ікру на тарталетках, канапе, сирну і ковбасну нарізку, різноманітні фрукти. Можна влаштувати і шоколадний фонтан. А якщо фонтанів буде кілька — з різними наповнювачами, то це дасть додаткову поживу для розмов про прекрасну організації весілля.

Пам’ятна книга

Якщо ніякої з вищеописаних видів розваг вам не підходить з тих чи інших причин, зробіть найпростіший — організуйте заповнення книги побажань.

Саму книгу можна купити в звичайному канцелярському магазині (це може бути красиво зроблений альбом) . Непогано, якщо ви зможете виготовити її власними руками — звичайну зошит альбомного формату прикрасьте наклейками і картинками з весільними атрибутами — кільцями, голубками, сердечками та іншим романтичним змістом. А гості нехай викладуть в ній свої напуття молодятам.Як розважити гостей на весіллі