Як робити масаж грудей

Кожна жінка хоче мати і пишатися красивими грудьми. Особливий догляд, як і інші частини тіла, потрібен і для жіночих грудей. У разі якщо навіть природа не наділила Вас пишною, пружною грудьми, не варто падати у відчай.
Якщо проявити завзятість, то можна досягти результатів і підтягнути свої груди, на яку задивлялися б чоловіки. Для цього потрібно постійно проводити масаж грудей.

Відомо, що в грудях відсутні будь м’язи, що відповідають за її форму і розмір. З чого можна зробити висновок, що за допомогою масажу, можливо, досягти бажаного

розміру і форми грудей. Масажем досягається посилення кровотоку, здатного запобігти обвисання грудей, а також зробити її більш пружною.

Регулярне застосування масажу грудей сприяє запобіганню ракових захворювань, тому, що роблячи масаж, буде можливо відчути якісь затвердіння і своєчасно звернутися до лікаря.

Масаж забезпечить очистку грудної тканини від токсичних речовин, що забезпечить приплив поживних речовин.

    Користь від застосування масажу грудей: Вирішення проблем больових відчуттів
    грудей в період менструального циклу. Вирішення проблем, пов’язаних з особливою чутливістю в період вагітності. Прибирає різні вузлики (ракові). Запобігає виникненню набряків грудей. Зводить практично до нуля застій грудного молока. Прибирає рубці і розтяжки після косметичного втручання. Запобігає різного роду ускладнення після операцій, пов’язаних із збільшенням грудей за допомогою імплантатів.

Процедура масажу на початковій стадії передбачає тільки-лише застосування ніжного, погладжування. На наступному етапі слід перейти до технік масажу, таким як, розтирання і розминання. На завершення процедури потрібно знову вдатися до дій погладжування.

Погладжують руху потрібно робити за напрямком годинникової стрілки, а розтирати груди рекомендується по спіралі. При проходженні процедури масажу, обов’язково потрібно використовувати крем. Слід пам’ятати, що масаж вимагає ніжних рухів, не заподіюючи біль і не викликаючи ушкоджень шкіри.

Жіночі груди, як і шкіра у кожної жінки індивідуальні за ступеня роздратування і чутливості. Жінки, які мають підвищену чутливість, повинні застосовувати спокійний, акуратний і не агресивний масаж. У випадку з пружною і твердою грудьми, можливо застосовувати невеликий тиск на груди.

Вкрай не рекомендовано додаток великого тиску на груди, під-уникнути різних неприємних наслідків. Агресивний тиск також може привести до неприємних больових відчуттів. Визначити поріг тиску потрібно самостійно, коли зробите масаж самостійно. Використання різних кремів та іншої косметики, рекомендованої для масажу, зможе підсилити ефект від даної процедури, зменшить тертя з рукою, а також сприятиме до зменшення чутливості шкіри.

Вправи для масажу грудей

Масаж можливо виконувати за допомогою нанесення слабких ударів ребром руки. Цей масаж потрібно виконувати від соска грудей. Дана техніка призведе до зменшення лімфатичної рідини в тканинах.

Стиснувши ніжно руками груди і проводячи обертальні рухи спочатку за годинниковою, потім проти годинникової стрілки забезпечить посилення кровоносної руху. Обертальні дії рекомендується проводити в середньому по 10 раз в одну й іншу сторону.

При допомоги не сильних рухів масажуйте груди: тиск пальцями, стиснення і т. п.

У разі правильного виконання виникне відчуття припливу тепла.

Однією з вправ також є контрастний душ. Під час знаходження в душі по черзі направляйте холодну і гарячу воду. Ця процедура допоможе підтягнути груди, поліпшити кровоносне звернення і зміцнити м’язи.

Масаж можна проводити в різних послідовностях, а ось регулярність залежить тільки про Вас.

Различные эпохи. Красота в эпоху. Травы для ванны.
Як робити масаж грудей
Рубрика: UA.