Як провести весілля

Як провести весілля

Найяскравіший день в житті закоханих пар — це закріплення шлюбного союзу з коханою людиною. У цей день молодій парі здається, що й сонце світить яскравіше і всі перехожі посміхаються, що ніщо не зможе зіпсувати святковий настрій, який наповнює серця і душі майбутнього подружжя. З цієї причини слід заздалегідь подумати, як провести весілля. Адже цей день є новим витком в житті пари, вони переходять на новий рівень, створюючи міцну і щасливу сім’ю.

Не дивно, що всі молодята бажають, щоб їх весілля була самою особливою,

оригінальною і запам’ятовується. Тому варто заздалегідь обговорити всі ідеї, вибрати самі найкращі і втілити їх у реальність. Варіантів безліч: яскрава шоу — програма, непередбачуваний сценарій, несподіваний сюрприз і так далі.

Сьогодні вже нікого не здивуєш звичайним ходом весілля з фотографом, оператором, тамадою і музикантами. Навіть якщо вони будуть чудово виконувати свою роботу, в пам’яті гостей це надовго не затримається.

Давайте розглянемо, що ж такого оригінального і захоплюючого

можна запропонувати гостям, як провести весілля на вищому рівні.

Кумедний танець молодих

Як відомо весільний вечір відкриває танець молодих. Цей момент можна ефектно обіграти. Взявши пару уроків у тренера з танців, можна скласти веселий і несподіваний танець, що включає всі стилі : вальс, румбу, хіп — хоп та багато інших. Повірте, ваші гості будуть у захваті від такого подання, адже вони буду чекати традиційний вальс молодят. Наприкінці танцю можна влаштувати мильне подання або дощ з пелюсток троянд, різнобарвного конфетті. Це буде несподіваним поворотом. Бурхливі овації не змусять довго чекати. Таке уявлення принесе масу позитивних емоцій і залишиться надовго в пам’яті всіх присутніх. А як повеселяться самі подружжя, адже вся увага буде прикута саме до них, до того ж такого танці не буде більше ні на одному весіллі.

Конкурси для гостей

Як відомо, багато конкурси на весіллях так і залишаються без учасників. Ніхто не бажає виконувати умови іноді навіть неприємних конкурсів. Для того щоб вашим гостям було весело і кожен зміг взяти участь у конкурсі, влаштуйте лотерею. Купуючи квитки, гості отримують обов’язковий приз. І подружжю приємно, і гостям.

В якості призів можуть бути милі дрібнички, фрукти, напої і все, що ви тільки придумаєте. Задоволеними будуть усі.

Щоб якось підштовхнути гостей до участі в конкурсах, оголосіть, що найактивніші гості вечора будуть отримувати шоколадні медальки. Наприкінці вчора влаштуйте підрахунок медалей. Троє з гостей, назбирав найбільшу кількість медалей, отримують призи.

Повірте, після цього кожен з присутніх буде з великим завзяттям заробляти ці медалі. Ніхто з гостей не буде просто сидіти і нудьгувати.

За традицією наречена з нареченим роздають гостям шишки. Проте це так набридло, та й зовсім неоригінально. Замінити шишки можна красивими пакетиками, які будуть наповнені різними солодощами. Повірте, такий подарунок буде доречніше, ніж пісна й нудна шишка.

Насправді варіантів весільного сценарію задоволеного багато. Який виберете ви, залежить тільки від вас. Може бути, ви придумаєте щось нове і поб’єте своєї весільної ідеєю всіх гостей, подарувавши не тільки їм, а й собі гарний настрій і чудові спогади.

Гигиена и уход за волосами. Освежающая ванна. Лосьоны для жирных волос.

Як провести весілля

Як провести весілля
Рубрика: UA.