Як продовжити життя зрізаних квітів

Всім чоловікам відомо, що кращим подарунком для жінки є квіти. І хоча чоловіки цього не дуже й вірять, але продовжують дарувати нам, жінкам, букети і букетики квітів. Ми забули прабабусиного «абетку квітів», але продовжуємо свято вірити, що чим щиро був зроблений подарунок, тим довше квіти не зів’януть.

Звичайно, ця віра наївна, як, втім, і будь-яка віра. Адже навіть якщо не згадувати про те, як довго квіти простояли в квітковому магазині, на їх здатність зберігати свіжість і аромат впливає те, наскільки вміло ми бережемо свій букет. Ось

кілька простих правил, які допоможуть вам продовжити життя зрізаних квітів.

1. Вода для зрізаних квітів повинна бути кімнатної температури, як і для поливу живих рослин. Іноді, якщо букет довго перебував без води, квіти можна помістити на короткий час в гарячу воду, це їх освіжить і активізує життєві процеси.

2. Перш ніж помістити квіти у вазу, букет потрібно перебрати, видалити прим’яті листя. Листя доведеться видалити в будь-якому випадку ті, які можуть опинитися у воді — це запобіжить процес

загнивання води.

3. Зріз квітів потрібно оновити: гострим ножем або ножицями зрізати на 1 — 2 см. Так відкриються капіляри і вода стане надходити активніше. Квіти з товстим деревним стеблом краще обламувати, а якщо обломити не вдається, то після зрізу роздрібнити кінець стебла.

4. Слідкуйте за водою у вазі: у перший день квіти дуже енергійно п’ють. Воду потрібно не тільки підливати, а й час від часу міняти, приблизно один раз на 2 — 3 дні. Процедуру заміни води можна поєднати з підрізанням стебел: новий чистий зріз дозволить краще всмоктувати живильні речовини.

5. Про підгодівлі. Трояндам подобається аспірин, тюльпанам та бузку — цукор. Практично всі рослини сприятливо сприймуть крапельку лимонного соку у воді.

6. Нарешті, остання порада як продовжити життя зрізаних квітів: бережіть їх від прямого сонячного світла, протягів і сигаретного диму. Милуйтеся своїм букетом, видаляйте зів’ялі листя і головки квітів, це допоможе розпуститися новим бутонам.

Травяные ванны. Оценка кожи. Идеалы красоты в разные эпохи.
Як продовжити життя зрізаних квітів
Рубрика: UA.