Як приманити удачу в Новому році. Східний календар

Як приманити удачу в Новому році? На це питання зможете відповісти після прочитання цієї статті, в якій послідує інформація про символи і талісмани як для себе, так і для свого будинку.

Зовсім скоро настане Новий рік і необхідно підготуватися до нього без особливої ​​поспішності в приготуванні пиши, прикрас і звичайно ж, оберегів.

Покровителькою наступаючого року, як відомо з попередніх запропонованих тем сайту, є синя дерев’яна конячка. Хотілося б задобрити господиню і розташувати до своєї персони, правильно. Тому давайте підготуємося

до цього року.

Стихією 2020 виступає дерево, а виходячи з цього, талісманом можуть бути гілочки дерева або ж кімнатна рослина з товстим стовбуром. Толстянка може принести фінансове благополуччя.

Це чудове рослина з м’ясистим листочками збільшить ймовірність грошового збагачення, неодмінно їм обзаведіться. Досить у це повірити, тоді грошовий дохід не покине ваш будинок.

Не варто забувати, що головний колір року — синій, а значить, в інтер’єр необхідно додати сині елементи. Цей колір

говорить про мудрість, практичності, творчості, силі і інтуїції. Сині відтінки завжди привертають удачу і привносять в будинок тільки сприятливу атмосферу і доброзичливість.

Дерев’яна підкова — основна прикраса від хвороб і бід, яким необхідно прикрасити вхід в житло. Також приверне в будинок гарний настрій, везіння і достаток. Можна придбати прикраси у вигляді кінських підков і прикрасити ялинку.

А ще, відмінна прикраса, що приносить удачу — дзвіночки. Ці мелодійні атрибути своїм дзвоном відганяли у свій час, злих духів. А по сьогоднішній день дарують радість і добро атмосфері всього будинку.

Удачу в справах і кар’єрне зростання принесуть талісмани зі шкіри : ремені або деталі інтер’єру, падлюка або меблі, декоративні елементи і різні аксесуари.

Головні талісмани — фігурки та статуетки коні, допоможуть в любові і везіння, а також привернуть благополуччя в будинок.

У 2020 році Вам потрібно позбавитися від мотлоху, перезавантажуємо будинок, що так не любить коня. Вона звикла до порядку і вільному простору.

Східний календар обіцяє вдалий час для енергійних і активних, хто так бажає само реалізуватися і досягти бажаних висот. Відновити життєві сили допоможуть зміни в інтер’єрі.

Астрологи пророкують любов для тих, хто її ще не знайшов. Удача в особистих справах не покине, а в цьому допоможуть квіткові символи і талісмани у вигляді букетів з квітів. Зображення квітучих рослин в інтер’єрі налаштують на позитив і любовну хвилю.

Яскраві фарби і синій колір також говорить про залучення любові і її збереженні на весь рік, а може і більше.

Все залежить від Вас і Вашого бажання бути з тією або іншою людиною.

Гимнастика для укрепления передней мышц. Укрепить мышцы живота после операции. Физ упражнения при грыже живота.

Як приманити удачу в Новому році. Східний календар

Як приманити удачу в Новому році. Східний календар
Рубрика: UA.