Як прикрасити будинок в рік Коня

Всім відомо, що головним атрибутом Нового Року є ялинка. Ця традиція буде незмінною в будь-який рік, і в рік Коня ( 2020 ) теж. Як її наряджати — кожен господар будинку вирішує сам. Деякі вважають за краще робити ялинку стильною, коли і кульки і гірлянди в одному кольорі, а деякі роблять ялинку дитячої, вішаючи масу фігурок тварин і цукерок на ялинку. Багато хто має іграшки, які дісталися їм від батьків, тому прикрашають традиційну сімейну ялинку, яка теж виглядає дуже красиво.

Як прикрасити будинок на Новий рік 2020
Але не забувайте, що, крім

ялинки, приємно наряджати і всю квартиру. По-перше, останнім часом можна ставити в квартирі крім головної ялинки маленькі справжні ялинки, які продаються в горщиках і дуже приємно пахнуть. Таку ялинку теж можна нарядити або просто прикрасити дощиком. Не забувайте і про ялинкових вінках, які прийнято вішати на двері — вони порадують ваших сусідів та гостей, але краще вішати такі вінки з внутрішньої сторони вхідних дверей — в передпокої. Вінок легко зробити самому : досить зігнути дріт у вигляді кільця
і ​​обмотати срібною гірляндою. Крім того, ви можете прикрасити даний вінок справжніми ялиновими гілками або дзвіночками, також підійдуть красиві червоні банти. Так як наступаючий рік — рік Коня, то у вашій композиції відмінно виглядатиме підкова. У квіткових магазинах можна купити спеціальну основу з піни, куди можна вставляти шишки або сухі гілки ялинки. Можна в основу кільця вставити гілки горобини або ялинові лапи, таким чином, вийде куля, який можна підвісити на стелю.

Ми звикли, що в новорічну ніч ялинка повинна бути не тільки красивою і нарядною, але і сяючою. Проте варто пам’ятати, що гірлянду можна розвісити і по стіні, і на стелі. Можна викласти на стіні цифру наступаючого року — 2020 року, або ж контури господаря року — Коні. Святкову атмосферу можуть додати і красиві урочисті свічки. Особливо добре виглядають свічки на столі, якщо ви зустрічаєте новий рік з коханою людиною. Їх можна прикрасити гілками ялинки по низу або ж купити спеціальні свічки у вигляді красивої новорічної композиції. Якщо у вас є діти, то ви можете разом з ними зробити своїми оригінальну композицію, яка буде нагадувати місяць на небі. Для цього візьміть коробку і на одній стороні виріжте отвір у вигляді півмісяця, заклейте його жовтою папером, а всередину коробки покладіть ліхтарик. Повісьте коробку на стіну, і коли ви вимкніть світло, то на стіні буде світитися казковий красивий місяць.
Для дітей також цікавим буде зшити новорічні наряди для улюбленої ляльки або плюшевої іграшки. Ви можете це робити разом, а потім розставити новорічних звірят під ялинкою. Не забудьте і про символ року, адже наступний рік — рік Коні: обов’язково повісьте на ялинку маленьку конячку.

Комплекс утренней гимнастики таблица для студентов. Красота с хорошим вкусом. Уфз зарядка для студента.

Як прикрасити будинок в рік Коня

Як прикрасити будинок в рік Коня
Рубрика: UA.