Як правильно займатися на велотренажері

У даній статті ми розповімо як правильно займатися на велотренажері. На відміну від звичайного велосипеда, на велотренажері потрібно дотримуватися ряду правил:

1. Підготовка велотренажера під ваші параметри тіла. Щоб приступити до тренування потрібно відрегулювати висоту сидіння, для більш комфортної та ефективної тренування.

2. Розминка. Перед початком тренування потрібно трохи розім’яти, розігріти суглоби, це допоможе підготувати їх до роботи. Для цього можна зробити кілька присідань, зробити кругові рухи ступнями і т. д.

3.

Вибір одягу. Який то особливої ​​екіпіровки для занять не потрібно, важливо щоб Вам було комфортно, і найголовніше одяг не повинна містити вільних кінців, щоб уникнути попадання в механізм.

4. Положення тіла під час тренування. Під час занять на велотренажері потрібно правильно тримати спину, так як на ньому спина практично не задіяна, і щоб уникнути травм її потрібно тримати випрямленою.

5. Контроль дихання. Щоб правильно займатися на велотренажері, потрібно правильно дихати. Тренери рекомендують

дихати носом.

6. Закінчення тренування. Тренування різкого кидати не рекомендують, бажано зробити кілька вправ, для того щоб привести дихання і ритм серця в нормальний стан.

За часом тренування повинна становити приблизно хвилин 40 або більше в залежності від вашої мети. Якщо ви ставите перед собою цілі, на приклад, підтримання свого здоров’я, зміцнення м’язів, або схуднення, рекомендується вести журнал спостережень, в якому вказується ваш стан здоров’я, час занять, спалені калорії, власні відчуття, кілометраж. В результаті завдяки цьому журналу можна підібрати індивідуальні навантаження відповідні саме для Вас, на приклад 2 рази або 4 рази на тиждень і так далі.

Идеал красоты в разные эпохи. Идеал красоты в в разные эпохи. Идеалы красоты в разные эпохи..
Як правильно займатися на велотренажері
Рубрика: UA.